Skocz do zawartości

Marynia zauważa, że 549 to niesamowicie szalona liczba, ponieważ 5+4=9 i 9-4=5. Niezwykle łatwo to oszacować.


krzysfiol

Który MATEMATYCZNY ŻART uważasz za najśmieszniejszy?  

50 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Btw, Creed 2 odhaczony. Bez zaskoczenia bo mocno przeciętny z momentami, ALE te momenty są na zajebistym poziomie. Zrobili takie show, że ło Cię chuj, a ostatnia walka ultra dobra, choć nie umywa się do finałowej z jedynki (którą oglądam czasem, głównie za "I'm not a mistake" i "say it. I'm gonna knock that sonofabitch down". No i oczywiście "throwin body shots like he's Balboa, goin upstairs like he's Apollo Creed" - no kurwa, ciary mam pisząc to :D )

Odnośnik do komentarza
25 minut temu, jmk napisał:

A w Polsce nie?

Tu czasem trzeba też iść osobiscie :D

Ale to Hiszpania. Pójdziesz osobiście, to po pierwsze wszyscy obsługiwani przed Tobą muszą się wygadac najczęściej z calego swojego życia (coś jak u nas stare baby u lekarza, tylko tutaj usługa czy wiek nie mają znaczenia), a ten kto obsługuje chętnie w te konwersacje wchodzi, więc kurwa czekasz. Potem przyjdzie Twoja kolej to też będą pierdzielic bzdury, zamiast przejść do konkretów. Przez telefon to samo... ;(

  • Lubię! 2
Odnośnik do komentarza
Też tak macie, że nagle wasz telefon świruje i zaczyna pikać jak pojebany? I też wiecie że to ten moment gdy [mention=1502]wojt3k[/mention] wszedł na forum i zaczął rozdawać lajki? :keke: 

Sorry Brudi za kumulację, ale ostatnio mam mało czasu na cokolwiek. Dziś wskrzeszałem Seata, któremu pierwszy raz od kiedy go mam padł akumulator. Jutro będę grzeczny i nie będzie mnie na forumku, więc nie musisz bać się o baterię w telefonie
Odnośnik do komentarza
5 godzin temu, Reaper napisał:

20 zł/h? Czyli zapierdalasz 6 dni w tygodniu po 12h i nie masz nawet 6k na rękę?  

 

6K na rękę, to jakieś 8,5K brutto. Nie poniosło Cię z tym rynkiem fastfoodów dla którego robi Ajer? :keke:

 

4 godziny temu, Reaper napisał:

No wiesz, w Warszawie obecnie 5-6k to ludzie dostają zaraz po byciu juniorem w dużych firmach konsultingowych, więc spodziewałem się, że jeśli mówimy o prestiżowej restauracji i o szefie kuchni, to obracamy się w rejonach 10k+. Obstawiałem, że jakieś 4-5k to dostają kelnerzy u Amaro, a taki co ma się znać na winach, to 6k+.

 

No wiesz, w Warszawie... :)

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, wojt3k napisał:


Sorry Brudi za kumulację, ale ostatnio mam mało czasu na cokolwiek. Dziś wskrzeszałem Seata, któremu pierwszy raz od kiedy go mam padł akumulator. Jutro będę grzeczny i nie będzie mnie na forumku, więc nie musisz bać się o baterię w telefonieemoji6.png

 

Klątwa kijanki że zlotu;)

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Reaper napisał:

Chilli con carne na kolacyjkę <3 

Też jadłem wczoraj. Własnej roboty, nawet wołowinę miałem nie z Lidla tylko z mięsnego :)

 

No i ja akceptuję tylko jeden prawilny przepis - marchewka, papryka, chili, czosnek, sól, pieprz, cukier, oregano, kumin, słodka papryka, przecier pomidorowy i pomidory w puszce. Do tego ser na wierzch i posypka z czerwonej cebuli :_kidra:

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Mój bramkarz, Berke Ozer, znaleziony w jakimś Altinordu czy coś, kupiony za 900k. Miałem nadzieję, że pobije wszelkie rekordy występów, bo przejął bramkę w wieku 19 lat. Niestety cztery lata później Bayern położył na stół niemal całe 20 milionów euro minimalnej oferty.

Odnośnik do komentarza
W dniu 29.11.2018 o 12:00, lad napisał:

Nie ma ani jednej.

no ot nie czekaj, bo ktoś uprzejmy założy pierwszy. zacznij lajkowanie od znajomych ze Sz-n, a potem wbijaj na grupy osiedli i dawaj linki do profilu. jakos zacznie się kręcić :)

 

12 godzin temu, Misiek napisał:

Grafika i Ram odebrane, wcześniej jeszcze dysk. Przydało by się w weekend wymienić, ale w sobotę idę na imprezę i pewnie w niedzielę mi się nie będzie chciało. Bo ja oczywiście przy takich okazjach muszę robić reinstalkę systemu. Bo wietrze zawsze niestabilność systemu przy takich podmiankach, chociaż wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują, że takowych być nie powinno :) 

 

o Ty waflu, ja Ci tak dobrze doradzam a ty pod prąd? będzie palone w piecu... 

Odnośnik do komentarza
  • lad zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...