Skocz do zawartości

Marynia zauważa, że 549 to niesamowicie szalona liczba, ponieważ 5+4=9 i 9-4=5. Niezwykle łatwo to oszacować.


krzysfiol

Który MATEMATYCZNY ŻART uważasz za najśmieszniejszy?  

50 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

3 minuty temu, Gabe napisał:

Ja często tak mam jak wejdę w wikipedię, żeby coś sprawdzić, a linki poboczne kierują mnie na cztery boczne wątki :keke: 

No dokładnie, kurde, zacząłem szukać o 3 gwiazdkowych knajpach w Singapurze, a zanim się obejrzałem czytałem o Owernii i Alpach :D

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
51 minut temu, Misiek napisał:

Kurde wrzucacie te Michaliny i siedzę i googluje jaka jest restauracja z najdłuższym stażem 3 gwiazdek :P Jaki szef kuchni ma najwięcej gwiazdek, itd. :D I tak za każdym kurwa razem, jak jest temat, który mam nierozpoznany i mnie zainteresuje ;) 

Jakiś czas temu mieliśmy o tym duży tekst, może jeszcze kogoś zainteresuje – http://www.logo24.pl/Logo24/7,85828,23904489,kulinarny-przewodnik-michelin.html

  • Dzięki! 2
Odnośnik do komentarza

@verlee poczytałem trochę na ten temat o którym pisałeś i trafia do mnie ten sposób podejścia do sprawy, ale niestety ogranicza mnie obszar działań i nie mam za bardzo pomysłu jak to obejść - musiałbym mieć jakiś profil skrojony typowo pod Szczecin jeśli mam z tego czerpać profity w pracy.

 

No i główny kłopot mam z tym, że Multimedia nie jest niestety topową firmą pod względem jakości. Mogę powalczyć ceną na pewno, ale jak ktoś jest niezadowolony z UPC, Netii czy tam Espola to nasze usługi to trochę jak zamienić siekierę na kijek, bo technologicznie żadnej przewagi nie mamy.

 

Ale generalnie pewnie wykorzystam to podejście do czegoś „na boku”, bo ostatnio trochę się zainteresowałem tematem monetyzacji profilów soszal media. W sumie to przejebałem wiele lat, bo zajmowałem się tym na praktykach 8 lat temu :( 

Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, me_who napisał:

Multimedia to powinny swoje dekodery wystawiać w muzeach, a nie dawać klientom. To co mam ja, a np. Kamtek w UPC (?) to jest taka przepaść, że to aż niewyobrażalne, że obie firmy dostarczają tę samą usługę.

 

W Krotoszynie mam multiroom który wygląda tak, ze nie chcą mi od 10 lat wymienić dekodera w drugim pokoju, bo "W sumie to działa" :keke: 

Odnośnik do komentarza
5 minut temu, tio napisał:

A kto ma przewagę? Orange?

Orange pod względem internetu na pewno. Nie wiem jak jest z telewizją, ale generalnie sprzętowo i technologicznie nas zjadają. Mają światłowody, dekodery 4K i Internet z minimalną prędkością >100mb gdzie u nas na 95% zasobów 120mb to maksimum.

1 minutę temu, me_who napisał:

Multimedia to powinny swoje dekodery wystawiać w muzeach, a nie dawać klientom. To co mam ja, a np. Kamtek w UPC (?) to jest taka przepaść, że to aż niewyobrażalne, że obie firmy dostarczają tę samą usługę.

Ty to w ogóle masz jakiegoś przedpotopowego PVR’a :D teraz mamy KAONy, ale nagrywanie, przewijanie i catch up jest dostępny jedynie na wybranych programach i nie ma ich zbyt wiele. No i te dekodery UPC miało chyba 10 lat temu xd 

Odnośnik do komentarza

Ja pierdolę, Bethesda jak się pogrąża to ja nie mam pytań :lol:

W kolekcjonerskiej edycji F76 miała być dojebana płócienna torba jako jeden z gadżetów. Okazało się, że jest jakieś gunwo z nylonu. Więc ludzie co zapłacili $200 (dwieście!) za taki zestaw trochę się wkurwili i zażądali żeby im dostarczono to, za co zapłacili.

Odpowiedź była w skrócie taka:

No faktycznie, torba jest nylonowa, bo w procesie produkcji okazało się, że płócienne byłyby za drogie. Nie planujemy wymienić toreb na płócienne. W ramach rekompensaty oferujemy 500 atomów do wydania w naszej wspaniałej grze!

500 atomów to jakieś 5 baksów na mikrotranzakcje. I można za to kupić jedną fryzurę :lol: 

Odnośnik do komentarza
6 minut temu, me_who napisał:

Ja pierdolę, Bethesda jak się pogrąża to ja nie mam pytań :lol:

W kolekcjonerskiej edycji miała być dojebana płócienna torba jako jeden z gadżetów. Okazało się, że jest jakieś gunwo z nylonu. Więc ludzie co zapłacili $200 (dwieście!) za taki zestaw trochę się wkurwili i zażądali żeby im dostarczono to, za co zapłacili.

Odpowiedź była w skrócie taka:

No faktycznie, torba jest nylonowa, bo w procesie produkcji okazało się, że płócienne byłyby za drogie. Nie planujemy wymienić toreb na płócienne. W ramach rekompensaty oferujemy 500 atomów do wydania w naszej wspaniałej grze!

500 atomów to jakieś 5 baksów na mikrotranzakcje. I można za to kupić jedną fryzurę :lol: 

To jest najpiękniejsze :D 

 

 

  • Lubię! 1
  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
1 hour ago, lad said:

@verlee poczytałem trochę na ten temat o którym pisałeś i trafia do mnie ten sposób podejścia do sprawy, ale niestety ogranicza mnie obszar działań i nie mam za bardzo pomysłu jak to obejść - musiałbym mieć jakiś profil skrojony typowo pod Szczecin jeśli mam z tego czerpać profity w pracy.

 

No i główny kłopot mam z tym, że Multimedia nie jest niestety topową firmą pod względem jakości. Mogę powalczyć ceną na pewno, ale jak ktoś jest niezadowolony z UPC, Netii czy tam Espola to nasze usługi to trochę jak zamienić siekierę na kijek, bo technologicznie żadnej przewagi nie mamy.

 

Ale generalnie pewnie wykorzystam to podejście do czegoś „na boku”, bo ostatnio trochę się zainteresowałem tematem monetyzacji profilów soszal media. W sumie to przejebałem wiele lat, bo zajmowałem się tym na praktykach 8 lat temu :( 

 

Profil nie musi być skrojony pod nic, po prostu możesz go promować wśród mieszkańców Szczecina, więc większość fanów będzie stamtąd, a potem reklamy FB cisnąć również na mieszkańców, żeby nie marnować budżetu. Może możesz też organizować lokalne eventy i targetować w reklamach ludzi zapisujących się na nie (jest taka opcja). Lajki spoza Szczecina to jak darmowe konta w płatnych aplikacjach, nie przejmujesz się nimi.

 

Facebook Ads ma nawet taką opcję: robisz event na FB (możesz podpiąć się też pod jakiś istniejący, jeśli zrobią cię jego współorganizatorem), zapisuje się 50-500 osób, robisz z tych osób tzw. Custom Audience (czyli masz możliwość targetowania reklamami bezpośrednio każdego, kto się zapisał na event), a potem z tego CA robisz tzw. Lookalike Audience z odchyleniem 1%, czyli zawierający 1% populacji, którzy mają podobne profile na FB do tych, jacy zapisali się na event, wybrane przez AI Facebooka. Lookalike Audience także możesz stargetować na Szczecin.

 

Możesz także stworzyć w ten sam sposób Custom Audience składające się z maili twoich obecnych klientów, potem Lookalike Audience na podstawie tych maili i im cisnąć reklamy. Wtedy znajdzie ci leady ludzi, którzy są podobni do tych, którzy już coś od ciebie kupili. 

 

IMO może nie musisz mieć przewagi technologicznej nad UPC czy Netią, tylko nad obecnym pakietem internetowym, który ma większość potencjalnych klientów, a z tym raczej jest jak z hajsem na koncie w banku, zawsze za mało i przydałoby się więcej — ale to już specyfika branży, na której się nie znam, więc nie będę się wypowiadał.

  • Lubię! 3
  • Dzięki! 1
Odnośnik do komentarza
46 minut temu, me_who napisał:

No faktycznie, torba jest nylonowa, bo w procesie produkcji okazało się, że płócienne byłyby za drogie. Nie planujemy wymienić toreb na płócienne. W ramach rekompensaty oferujemy 500 atomów do wydania w naszej wspaniałej grze!

To tłumaczenie jest takim rakiem, że koniec.

 

yxq49gvig3121.jpg

Jak to ktoś w komentarzach napisał:

Cytat

The game shown in the media was prototype and was too expensive to make. We aren't planning to do anything about it.

:rotfl: 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, me_who napisał:

Multimedia to powinny swoje dekodery wystawiać w muzeach, a nie dawać klientom. To co mam ja, a np. Kamtek w UPC (?) to jest taka przepaść, że to aż niewyobrażalne, że obie firmy dostarczają tę samą usługę.

Tłumaczyłem, nie będzie Ci działała na tym Multimedia w Kaliszu. A ten nic tylko pcha dekoder do torby i się cieszy. 

Odnośnik do komentarza
1 minute ago, Reaper said:

@verlee tylko dwie kwestie:

- z jakiego konta ma to robić? Bo konto z 50 lajkami nie będzie wzbudzało zaufania.

- gdzie linkować reklamy? dodatkowo trzeba by było stworzyć pewnie jakiś landing page sensowny do konwertowania?

Zakładam, że rozmawiamy o inwestycji i robieniu tego na powaznie, więc zdobycie 50 czy 500 lajków to raczej kwestia czasu. ;)

 

Nie musi nigdzie linkować reklam, może użyć tzw. Lead Form: https://www.facebook.com/business/a/lead-ads-form

Odnośnik do komentarza
  • lad zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...