Skocz do zawartości

Marynia zauważa, że 549 to niesamowicie szalona liczba, ponieważ 5+4=9 i 9-4=5. Niezwykle łatwo to oszacować.


krzysfiol

Który MATEMATYCZNY ŻART uważasz za najśmieszniejszy?  

50 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

20 minut temu, lad napisał:

Ej, didżital marketingowcy - a może lepszym pomysłem byłoby stworzenie grupy na Fejsie w stylu „Szczecin - usługi telekomunikacyjne (internet, telewizja)”, która miałaby służyć wymianie opinii, szukaniu dostawców i dzieleniu się najnowszymi promocjami/informacjami itd? Stąd mógłbym brać leady, bo ktoś pewnie pisałby „wprowadzam się na Zawadzkiego, z jakiej firmy polecacie neta?”. Myślicie że to dobry pomysł?

Spoko, to brzmi sensownie. 

Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, me_who napisał:

Btw, @lad, to prawda, że MM podniosło ceny wyższych transferów neta, bo "ludzie rezygnowali z pakietów kablówki i oglądali wszystko w necie"? Tak babeczka z BOK powiedziała mojej mamie :-k

Nic mi na ten temat nie wiadomo. Ja bym powiedział, że ostatnio ceny za neta obniżyliśmy bo 120 mb na czas nieokreślony mamy za 59 (było 64), a na czas określony 45/49 zł (było 59).

 

Generalnie w BOK czy na CC zawsze próbują jakieś bajki sprzedać, bo mają kasę za podniesienie rachunku klientowi. Słabe to jest, ale taka to polityka praktycznie wszystkich firm.

 

Chyba UPC jest najbardziej porządne pod tym względem, bo nawet jak skończą ci się promocje to przechodzisz na czas nieokreślony i rachunek wzrasta o jakieś 5 zł, a nie o 90 :D 

  • Dzięki! 1
Odnośnik do komentarza

Czekam już w kolejce do hepatologa, trzymajcie kciuki, trochę się cykam.

Ale nie tracę humoru, bo trochę się już jaram małymi postępami w budowie, dziś zajechałem tam przed wizytą i taki będę miał widok rano (no przed 10;))

 



 

oNKdn2K_d.jpg?maxwidth=640&shape=thumb&f

Godzinę temu, Misiek napisał:

Ja myślę, że niekoniecznie. Do centrum daleko.

 

Wcale nie tak daleko i komunikacja dobra, bo i tramwaje i autobusy pod nosem.

 

Lad zrób bota na Fejsie taki jak mają na tych z promkami z xiaomi czy inne chińskie :D

Odnośnik do komentarza

Nie no, w ogóle nie marzy mi się mieszkanie na takim wypiździewie :D Lubię jednak mieć opcję sensownego powrotu do domu komunikacją miejską czy taksówką, a to wygląda jak nawet nie druga strefa, a strefa 51 :kekeke: Ale spoko, wiadomo że domu się nie postawi w centrum miasta.

 

W Warszawie moje mieszkanie też jest jednak kawałek od jakiejś sensownej cywilizacji, dlatego tym bardziej doceniam moją lokalizację w Edynburgu. 300 m od siebie mam knajpę z gwiazdką Michellin i ogólnie okolica jest pełna pubów i restauracji. Michu może potwierdzić - w żadnym miejscu nie byliśmy dwa razy ;) 

Odnośnik do komentarza
1 hour ago, lad said:

Ej, didżital marketingowcy - a może lepszym pomysłem byłoby stworzenie grupy na Fejsie w stylu „Szczecin - usługi telekomunikacyjne (internet, telewizja)”, która miałaby służyć wymianie opinii, szukaniu dostawców i dzieleniu się najnowszymi promocjami/informacjami itd? Stąd mógłbym brać leady, bo ktoś pewnie pisałby „wprowadzam się na Zawadzkiego, z jakiej firmy polecacie neta?”. Myślicie że to dobry pomysł?

 

A są już takie podobne grupy?

Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, Reaper napisał:

Nie no, w ogóle nie marzy mi się mieszkanie na takim wypiździewie :D Lubię jednak mieć opcję sensownego powrotu do domu komunikacją miejską czy taksówką, a to wygląda jak nawet nie druga strefa, a strefa 51 :kekeke: Ale spoko, wiadomo że domu się nie postawi w centrum miasta.

 

W Warszawie moje mieszkanie też jest jednak kawałek od jakiejś sensownej cywilizacji, dlatego tym bardziej doceniam moją lokalizację w Edynburgu. 300 m od siebie mam knajpę z gwiazdką Michellin i ogólnie okolica jest pełna pubów i restauracji. Michu może potwierdzić - w żadnym miejscu nie byliśmy dwa razy ;) 

 

Chlory z zakazami wstępu :roll: 

  • Lubię! 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
  • lad zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...