Skocz do zawartości

Marynia zauważa, że 549 to niesamowicie szalona liczba, ponieważ 5+4=9 i 9-4=5. Niezwykle łatwo to oszacować.


krzysfiol

Który MATEMATYCZNY ŻART uważasz za najśmieszniejszy?  

50 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, beeres napisał:

@Reaper, chlebek wygląda bardzo smacznie.

A całkiem zajebisty :) Wcześniej żona robiła żytni na zakwasie, ale z jakiegośtam powodu przestała :-k Co mi nawet odpowiada, bo nie jestem wielkim fanem chleba ogólnie, a żytniego to już w ogóle. No i doszła do takiej wprawy, że co 2-3 dni robi 2 bochenki :o A jeszcze na jakimś fajnym systemie, że na wodzie, że pod blachą z ciastem jest brytfanna z wodą :-k 

Odnośnik do komentarza

Jakiś wirus w domu, niezły sajgon jest od środy, zaczęło się od psa i syna, a dzisiaj dołączyła jeszcze żona :roll: Ja się trzymam, ale dobrze by było, żeby jednak odpuściło, bo dziecko malutkie, a żona w ciąży :/ Pies też już wyszedł z tego. Podejrzenie padło na teścia, który był tutaj tydzień temu i mówił, że przed samolotem i w samolocie miał niezłe jazdy, ale twierdził, że to od jedzenia :/ 

Odnośnik do komentarza
40 minut temu, Reaper napisał:

Jakiś wirus w domu, niezły sajgon jest od środy, zaczęło się od psa i syna, a dzisiaj dołączyła jeszcze żona :roll: Ja się trzymam, ale dobrze by było, żeby jednak odpuściło, bo dziecko malutkie, a żona w ciąży :/ Pies też już wyszedł z tego. Podejrzenie padło na teścia, który był tutaj tydzień temu i mówił, że przed samolotem i w samolocie miał niezłe jazdy, ale twierdził, że to od jedzenia :/ 

Macie biegunkę?

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, Reaper napisał:

Jakiś wirus w domu, niezły sajgon jest od środy, zaczęło się od psa i syna, a dzisiaj dołączyła jeszcze żona :roll: Ja się trzymam, ale dobrze by było, żeby jednak odpuściło, bo dziecko malutkie, a żona w ciąży :/ Pies też już wyszedł z tego. Podejrzenie padło na teścia, który był tutaj tydzień temu i mówił, że przed samolotem i w samolocie miał niezłe jazdy, ale twierdził, że to od jedzenia :/ 

ja bym wypił 200ml żołądkowej. Tak profilaktycznie.

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, Counter napisał:

Nie jedliście przypadkiem ostatnio lecza? :keke: 

To by wiele wytłumaczyło :D

Godzinę temu, Hidalgoo napisał:

ja bym wypił 200ml żołądkowej. Tak profilaktycznie.

Poszedłem w 200 ml szkockiej. Oczywiście dla zdrowotności, gardzę stanem upojenia.

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
27 minut temu, ajerkoniak napisał:

Ja pewnie kupie, ale musi zejść minimum poniżej stówy. Dopóki nie będzie jakiejś mega rewolucji w mechanice to w sumie po cholerę. FM przynajmniej próbuje coś zmieniać, no i nie kosztuje w premierze prawie 300zł.

https://www.amazon.com/gp/product/B07DMLDQNG?tag=lowgie-20&th=1 ~102 zł

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, lad napisał:

@Hajd - co z tą FIFĄ? Czemu sprzedajesz? :D

2-8 w Fut champions przelało czarę goryczy, ale generalnie zrobiłem rachunek ile ta gra zajmuje mi czasu (granie, sbc, handel, obczajanie futbina, myślenie nad zmianami w składzie itp) i wyszło mi, ze zdecydowanie za dużo w stosunku do frajdy, jaka otrzymuje z grania.

Odnośnik do komentarza
  • lad zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...