Skocz do zawartości

Marynia zapisuje się na siłownię i po dwóch tygodniach wyciska 548 kg na ławce


lad

Czy jesteś sportowym świrem?  

48 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

8 godzin temu, schizzm napisał:

 

@z0nk - głos odnotowany, kompletnie nie mam pojęcia o czym jest Bard's Tale (nigdy nie czytałem żadnych szczegółów o tej grze), więc będę wchodził w zupełnie nieznany sobie teren. Do Wasteland zachęcam, moim zdaniem warto, szczególnie jeśli się lubiło Fallouty. Można odkryć dużo smaczków i pierwowzorów, które potem pojawiły się w serii :)

Ja starych RPGów nie znam za wiele, ale akurat o Bar's Tale otarłem się gdzieś i tak w sumie zostało. Nie zagrałem, nie spróbowałem. PRawdopodobnie podobnie jak @wojt3k nie siądę nigdy do tych prawdziwych staroci. Za dużo razy przechodziłem Fallouty i Baldur's Gate'y ^^ zmarnowałem na to czas, który mogłem poświęcić innym klasykom :kekeke:

w sumie moje RPGi poza tymi dwoma tytułami to głównie tytuły Forgotten Realms gdzie znalazło się parę, które przechodziłem równie chętnie jak i parę, które mnie odrzuciło od siebie. Może kwestia wieku, zapału, a może gry były faktycznie słabe.

 

W kolejce na pewno czeka też Menzoberranzan. Tylko nie wiem czy będę w stanie przyjąć na klatę jeszcze ten typ rozgrywki :D 

Odnośnik do komentarza

Akurat w Wasteland obsługa myszka to dramat, całość przeszedłem używając klawiatury ;)

 

Za przygodowkami pisanymi też nie przepadam, za łatwo się zaciac :/

 

Ej, ale EGA też potrafiła być ładna ;)

 

A no i Wasteland ma taką wygodna i niespotykaną rzecz, że można nagrywać makra :D ot udogodnienie przy tym nie najlepszym interfejsie, w którym aby dostać się do pewnych poleceń i wykonać jakieś czynności (np picklocking), to trzeba nacisnąć z 5-6 klawiszy. Zapisujemy makro i cyk, całość pod klawiszami F1-F10 :)

 

  • Lubię! 2
Odnośnik do komentarza
21 godzin temu, Reaper napisał:

@me_who to tutaj masz bardzo ładne wykonanie na żywo przed koncertem symfonicznym Metalliki ;) @schizzm nie znosi tej płyty, ale ja jako licealny fanboj Mety mam duży sentyment i chętnie słucham :) 

 

 

 

To na tym koncercie chyba wykonali w najlepszy możliwy sposób "No leaf clover" :eusa_shhh:

Odnośnik do komentarza
59 minut temu, Morpheus napisał:

 

To na tym koncercie chyba wykonali w najlepszy możliwy sposób "No leaf clover" :eusa_shhh:

I to chyba jedyna dobra piosenka na tej płycie. A pewnie dlatego, że to jeden z dwóch kawałków, który powstał od początku z myślą o nagrywaniu tego z orkiestra, a nie został chujowo przearanzowany w różne potworki jak reszta, które sprawiają, że ta płyta jest asluchalna :/

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza

A propos wiekowych już gierek, ostatnio u rodziców robiłem porządki z moimi pudłami na strychu i jedno składało się tylko z płyt. Chciałem sobie przypomnieć z ciekawości w co giercowałem, kiedy się miało te naście lat i znalazłem kolekcję: Jagged Alliance. Zainstalowane, piwko w lodówce już się chłodzi, po pracy startujemy.

  • Lubię! 2
Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, Morpheus napisał:

Jagged Alliance

 

Które?

 

Bo przeszedłem chyba wszystkie, w tym JA1 całkiem niedawno. Chyba zresztą Deadly Games też, ale dokładnie nie pamiętam. JA1 jest mega.

 

A ostatnio kupiłem Back in Action, ale się boję instalować :D 

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...