Skocz do zawartości

Marynia zapisuje się na siłownię i po dwóch tygodniach wyciska 548 kg na ławce


lad

Czy jesteś sportowym świrem?  

48 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

7 godzin temu, me_who napisał:

Czasami dziwnie się dzieje :] 

Kiedyś oglądałem jakiś filmik hajpujący bodaj drużynę futbolową Nebraski i "oooo, jaka piękna muzyka". Ale to było dobre parę lat temu. Ostatnio w biurze, jeden pokój dalej leciała ta muzyka i ożyły wspomnienia, ale było też "szkoda, że nie znam tytułu".

Dzisiaj wpisałem na Apple Music "Western themes", bo RDR2 motzno wszedł i druga piosenka jaka mi się odpaliła to The Ecstasy of Gold autorstwa Morricone, czyli muzyka, jaką kiedyś tam usłyszałem i jaka przypomniała mi emisja w pracy :) Pszypadeg?

 

Przepraszam koneserów, że nie znałem tytułu, bo to jednak klasyka :-k 

Edukacji ciąg dalszy - każdy koncert Metalliki zaczyna się od odtworzenia tego kawałka :) 

  • Dzięki! 1
Odnośnik do komentarza
7 godzin temu, me_who napisał:

Czasami dziwnie się dzieje :] 

Kiedyś oglądałem jakiś filmik hajpujący bodaj drużynę futbolową Nebraski i "oooo, jaka piękna muzyka". Ale to było dobre parę lat temu. Ostatnio w biurze, jeden pokój dalej leciała ta muzyka i ożyły wspomnienia, ale było też "szkoda, że nie znam tytułu".

Dzisiaj wpisałem na Apple Music "Western themes", bo RDR2 motzno wszedł i druga piosenka jaka mi się odpaliła to The Ecstasy of Gold autorstwa Morricone, czyli muzyka, jaką kiedyś tam usłyszałem i jaka przypomniała mi emisja w pracy :) Pszypadeg?

 

Przepraszam koneserów, że nie znałem tytułu, bo to jednak klasyka :-k 

 

Z westernowych klimatów, to wczoraj Polygamia zaraziła mnie tym: 

 

 

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Reaper napisał:

Edukacji ciąg dalszy - każdy koncert Metalliki zaczyna się od odtworzenia tego kawałka :) 

Nie bywam ;) Ale jak pisałem, co innego kojarzyć utwór, a co innego jak widzisz jak się nazywa :) 

 

Godzinę temu, schizzm napisał:

Ktoś tu Dobrego, Złego i Brzydkiego nie ogląda(ł) albo nie dotrwał do sceny, gdy Tuco biega po Sad Hill Cemetery. :-k

Nie pamietam kiedy widziałem Goodbadugly mówiąc szczerze :-k 

Odnośnik do komentarza

Przeczytałem Królestwo Szczepana Twardocha. Nie pamiętam, kiedy ostatni raz po lekturze jakiejś książki miałem takie uczucie zmieszania i "zmrożenia". A ostatni, liczący trzy strony rozdział przeszył mnie takim dreszczem i zostawił w takim zamurowaniu, że 10 minut dochodziłem do siebie :ysz: 

 

Przez większość lektury daleko mi było do stwierdzenia, że to najlepsza pozycja Twardocha. Po całości - sam już nie wiem. Na pewno najcięższa gatunkowo, bo też poruszająca najcięższy temat. Stawiam na równi, ewentualnie centymetr za Drachem, który do tej pory zachwyca mnie rozmachem i sposobem realizacji. Zresztą, gdzie bym jej nie lokował, polecam jak najbardziej Królestwo.

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
12 hours ago, Pulek said:

@kolek23, @Reaper - słuchawki dotarły :D 

 

działają kozak, wykonanie... SZOK! naprawdę wygląda trochę jak produkt premium. muzycznie też kozak, bass tak wali że w ogóle zapomniałem jak to jest słuchać muzyki w słuchawkach :)

 

wyrok więc pozytywny, będzie słuchane!

 

No to bardzo miło :)

 

Moje już wyleciały z Chin :)

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, lad napisał:

@Reaper

 

 

xd

 

Trochę kutasiarz, zresztą 10 sekund później dostał monetą w twarz ;) Ogólnie naprawdę ostre derby, pełno prowokacji, z trybun non stop coś leciało, GK Heartsów nawet udawał, że został uderzony w twarz przez kibica Hibsów :roll: No i Kamberi debil mając żółtą kartkę rzucał się z łapami do przeciwnika, przez co wyleciał z czerwoną. Więc trzeba się cieszyć z wyniku jaki był. Ale poziom całego meczu niziutko, chociaż w pierwszej połowie Mallan dwa razy w poprzeczkę uderzył :roll:

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...