Skocz do zawartości

Marynia zapisuje się na siłownię i po dwóch tygodniach wyciska 548 kg na ławce


lad

Czy jesteś sportowym świrem?  

48 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

5 minut temu, me_who napisał:

Pragmatyk

Jak robi to Kuźniar, to jest cebula, żałość i żenada, a jak robi to przeciętny Polak, to jest to spryt i zaradność :keke:

To oczywiście nie przytyk do Ciebie, po prostu przypomniała mi się cała ta żenująca gównoburza z Kuźniarem w roli głównej, gdzie mu się za zaradność właśnie oberwało tylko dlatego, że występuje w nie tej stacji, co by sobie jego krytycy życzyli.

Odnośnik do komentarza

No nie wiem, ja bym czegoś takiego w ogóle nie zrobił, bo bym się wstydził (tak, wstydziłbym się globalnej korpo :roll: ). Ale też co innego jest wykorzystać przepisy, żeby zorganizować sobie "do testów" pada na dwa dni, a co innego zorganizować sobie całe wyposażenie na wakacje w ten sposób ;) To już jest Onionus Maximus :)

  • Lubię! 10
Odnośnik do komentarza

NBA z nocy

 



Oglądanie Bostonu to jest jakaś masakra. Autentycznie, patrzenie na to co wyprawiają na boisku to jest sinusoida emocjonalna, jakich mało. Kurwa, pierwsza połowa z OKC - dramat. Chujowa selekcja rzutowa, straty, przestrzelone dramatycznie rzuty, brak pomysłu na grę, zero zespołowości i w sumie rzucone 34 punkty w 24 minuty i minus 16 pkt.

 

Trzecia kwarta: jeb, 40 punktów, plus 1 po 36 minutach :roll:

Odnośnik do komentarza
43 minutes ago, T-m said:

NBA z nocy

 

 

  Reveal hidden contents

 

 


Oglądanie Bostonu to jest jakaś masakra. Autentycznie, patrzenie na to co wyprawiają na boisku to jest sinusoida emocjonalna, jakich mało. Kurwa, pierwsza połowa z OKC - dramat. Chujowa selekcja rzutowa, straty, przestrzelone dramatycznie rzuty, brak pomysłu na grę, zero zespołowości i w sumie rzucone 34 punkty w 24 minuty i minus 16 pkt.

 

Trzecia kwarta: jeb, 40 punktów, plus 1 po 36 minutach :roll:
 

 

 

 

Bywa. Początek sezonu i dwóch graczy z S5 mało grało u Stevensa.

 

Ogólnie oglądanie pierwszych dwóch tygodni NBA to sinusoida :) Jak i spotkań gdzie ekipy grają w b2b, 3w4 i tak dalej :) Pewne dobre mecze są zazwyczaj tylko w PO :)

 

Głupia liga.

Odnośnik do komentarza
5 minut temu, me_who napisał:

Moje RDR2 właśnie wylądowało w paczkomacie i teraz upływ czasu w pracy wydłużył się kilkukrotnie. Przysiągłbym, że ostatnie 5 minut trwało półtorej godziny.

mam przykrą informację - u mnie instalowanie z dwóch płyt BlueRay trwało 2 godziny :( ciekawe czy też za chwilę jakieś patche się nie zaciągną :-k 

 

w zależności od jutrzejszego meczu KTSu - albo dzisiaj nocka z RDR2, albo jutro :> 

Odnośnik do komentarza

Jedyny minus RDR2, to że zostawiam rozgrzebane Odyssey, które mi się całkiem spodobało. Ubi bardzo ładnie zaprojektowała starożytną Grecję, a niektóre wysepki wyglądają tak przepięknie i mają tak dosko dobraną paletę barw, że oko się cieszy i aż miło się włóczy dla samego włóczenia. No ale ogrom tej gry mnie przywalił. Trochę nieodpowiedzialny zakup z mojej strony, bo mogłem się spodziewać, że nie uda mi się przejść do czasu wydania RDR2. No ale Origins mi się tak podobało, że musiałem się skusić :-k

4 minuty temu, Pulek napisał:

mam przykrą informację - u mnie instalowanie z dwóch płyt BlueRay trwało 2 godziny :( ciekawe czy też za chwilę jakieś patche się nie zaciągną :-k 

To sobie przytnę komara, bo nie sądzę, żeby dane mi było pospać w weekend ;)

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
29 minut temu, kolek23 napisał:

 

Bywa. Początek sezonu i dwóch graczy z S5 mało grało u Stevensa.

 

Ogólnie oglądanie pierwszych dwóch tygodni NBA to sinusoida :) Jak i spotkań gdzie ekipy grają w b2b, 3w4 i tak dalej :) Pewne dobre mecze są zazwyczaj tylko w PO :)

 

Głupia liga.

 

NIe przesadzajmy, Kyrie grał przez większość sezonu. Bardziej mnie drażni, że strasznie forsują złe rzuty. Po tej kwarcie, kiedy rzucili tyle punktów następną zaczęli od 2/14? To się nie powinno zdarzyć :)

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...