Skocz do zawartości

Gawędy o duszy Maryni #547 - nostalgiczny powrót do czasów młodości


krzysfiol

Reboot którego użytkownika Maryni chciałbyś zobaczyć w tym temacie?  

62 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Reboot którego użytkownika Maryni chciałbyś zobaczyć w tym temacie?

    • Wujek Przecinak 2: zabawa jajem weteranki
    • Timon 24: marudzenie o szopenie i smęcenie o fretce
    • Fikander: zemsta zbiorkomu na blachosmrodach
    • Henkel 5: pełna klatka na pełnej kurwie
    • Johniss 7: porwanie przez wichry namiętności
    • Icon 2: katowicki blackout
    • Guli 69: w nienawiści do ubera tak zostałem wychowany
    • m0ke i czornuch: elo rap i wejście do pociągu bylejakiego

Ankieta została zamknięta


Rekomendowane odpowiedzi

18 minut temu, Pulek napisał:

o buuu a kupowałem przez Twój link :( może reklamację do nich złóż? ja potwierdze wszystko!

No jakby jeszcze 2 osoby się znalazły, to bym się wykłócił z nimi o twojego referrala :P ale póki co nie mam jeszcze po co :< 

 

15 minut temu, Hajd napisał:

@Reaper brałeś tę opcję za 39 czy 49$? I czy ja dobrze rozumiem, że jak się nie weźmie tego wihajstra za 10$ to trzeba je ładować z kabla?

Ja mam poprzednią generację tych słuchawek i sobie chwalę. Pisałem Pulkowi, że mają jeden mankament, że czasem rwie sygnał gdy telefon jest w kieszeni a ja gdzieś idę, ale trwa to zazwyczaj 2-3 min i później już sygnał jest stabilny. Przy siedzeniu w autobusie nigdy mi nic nie przerywało. No i wychodzę z założenia, że w tych już nie powinno być tego problemu, bo mają lepszą technologię BT.

 

Zresztą nie reklamuję tych słuchawek jako jakiś cud nad cuda, ale po prostu uważam, że w takiej wersji budżetowej, to są bardzo fajne słuchawki :) Świetnie się trzymają w uchu, więc na bieganie czy siłkę można je zakładać. Nie jestem audiofilem, ale mam uczulenie na kiepską jakość dźwięku i ten mi odpowiada w tych słuchawkach. No a brak kabla to po prostu miód, już mega mnie wkurzają moje Marshalle, ale używam je tylko przy biurku, więc jakoś jestem w stanie przeżyć ten kabel ;) 

Odnośnik do komentarza
4 minuty temu, Hajd napisał:

A dobra, widzę że etui też je ładuje, a ten wihajster jest po to, żeby można ładować ładowarką indukcyjną (czy jak tam ona się nazywa).

Tak, etui to jest ładowarka :) Ja używam ich codziennie po ok. 1h i jak zobaczę, że bateria etui jest ok. połowy (2 kropki na 4), to wtedy podłączam sobie w robocie i mam spokój na kolejne 3-4 dni.

No i ładuję po kablu, dla mojej generacji nie było indukcyjnej. Ale raczej bym nie brał, no chyba że telefon by też ładowało :-k 

Odnośnik do komentarza
4 minutes ago, Reaper said:

Tak, etui to jest ładowarka :) Ja używam ich codziennie po ok. 1h i jak zobaczę, że bateria etui jest ok. połowy (2 kropki na 4), to wtedy podłączam sobie w robocie i mam spokój na kolejne 3-4 dni.

No i ładuję po kablu, dla mojej generacji nie było indukcyjnej. Ale raczej bym nie brał, no chyba że telefon by też ładowało :-k 

 

Wszystko laduje podobno. Sek w tym, ze nie kupujesz od nich ladowarki indukcyjnej, tylko dongla, ktorego wsadzasz w port Micro USB swojego urzadzenia (telefon, etui sluchawek), a to potem kladziesz na swoja ladowarke indukcyjna ze standardem QI.

 

U mnie juz spokoj, zamkneli drugi batch 11 pazdziernika, nie moge dodac nic :) shipping od 18 do 25 :D

 

@Pulek doszly Twoje?

Odnośnik do komentarza

A to brzmi jak jakieś gunwo, nie wczytywałem się :D

 

Kolejna fajna historyjka rodziny Wróblewskich, nie wiem czy kogoś to interesuje, ale mi się podoba czytanie takich anegdot o pra-pradziadkach :)

http://wroblewscy.blox.pl/2018/10/Historia-Ludwika-i-klotliwej-Pietry-ciag-dalszy.html?fbclid=IwAR0i2jN9BFCPcv_M5kRoTFiJ4Pxflwzn5k0T03DKAbC96F6oZ92TOIqtcs8

  • Lubię! 2
Odnośnik do komentarza
2 minutes ago, Reaper said:

A to brzmi jak jakieś gunwo, nie wczytywałem się :D

 

Kolejna fajna historyjka rodziny Wróblewskich, nie wiem czy kogoś to interesuje, ale mi się podoba czytanie takich anegdot o pra-pradziadkach :)

http://wroblewscy.blox.pl/2018/10/Historia-Ludwika-i-klotliwej-Pietry-ciag-dalszy.html?fbclid=IwAR0i2jN9BFCPcv_M5kRoTFiJ4Pxflwzn5k0T03DKAbC96F6oZ92TOIqtcs8

 

No ładowanie ładowanie telefonu wyglądałoby tak:

 

BZjtNTg.jpg

Odnośnik do komentarza
Jak już skończyliście o telewizji to ja mam poważniejsze zagadnienie, a mianowicie czy podcieracie fiflaka papierem po szczaniu? Bo mi się to wydaje normalne, ale chyba jednak standardem to nie jest  



W życiu. I tak nie osiągnie sie tego, co chce, więc po co udawać :)


A co do oglądania/nieogladania TV to dla mnie mógłby nie istnieć, żona jednak jakieś tam swoje cuda ogląda, i kazała niedawno zrezygnować z netfliksa, bo i tak nic tam nie ogląda, że wie że tyle fajnych seriali ale ona to tylko M jak Miłość i Googlebox lubi :)
Odnośnik do komentarza
22 minuty temu, kolek23 napisał:

@Pulek doszly Twoje?

nie :( ostatni status to:

 

Cytat

2018-10-08 Monday
21:02:00    Shipment loaded at 【Europe Distribution Center】, prepare to send to next station
20:22:29    Shipment arrive at 【Europe Distribution Center】

 

wcześniej niby na nie nie czekałem, ale teraz już ich trochę wyczekuję :-k 

Odnośnik do komentarza
11 minut temu, Pulek napisał:

Nie no, oni prawdopodobnie już nie mają nic z tym wspólnego, tylko firma kurierska teraz. Grzecznie czekam :) 

Jak dotrze do Polski, to dopiero będzie czekanie ;) Ja w końcu pisałem maile po jakichś różnych biurach i moim zdaniem to nie jest przypadek, że po jednym mailu następnego dnia miałem przesyłkę ;) Ale ja miałem spinę, bo dostałem przesyłkę chyba 16 maja, a 20 maja wylatywałem do Szkocji i nikogo by nawet nie zastali pod moim adresem :kekeke: 

 

O, tak to wyglądało. 11 maja napisałem maila, nagle tego samego dnia zmienił się status, a 15 czy 16 dotarła do mnie do mieszkania ;) 

5fCmJHI38udBlkZfu24njhjalUfNXK.png

Odnośnik do komentarza
8 minut temu, schizzm napisał:

No ok, ale nie chce mi się wierzyć, że słuchawki w cenie 150 zł (i to jeszcze BT) będą w stanie zaoferować dźwięk chociaż zbliżony do dobrego :-k

"Dobry" dźwięk to kwestia bardzo indywidualna. Tak jak mówię, ja nie jestem audiofilem, ale wyczuwam słabą jakość dźwięku i do tych słuchawek nie mam zastrzeżeń.

Odnośnik do komentarza
19 minutes ago, schizzm said:

No ok, ale nie chce mi się wierzyć, że słuchawki w cenie 150 zł (i to jeszcze BT) będą w stanie zaoferować dźwięk chociaż zbliżony do dobrego :-k

 

Zalezy czego oczekujesz i po co kupujesz sluchawki :) Moimi podstawowymi sa Bowers & Wilkins PX, tez na BT :) Potrzebowalem jednak czegos na wyprawy do kumpli i baru, na mecz. Wszedzie, gdzie bede szedl czy jechal autobusem sam, a w miejscu docelowym nie chce siedziec ze sluchawkami na glowie.

 

Spodziewam sie po nich, ze zagraja lepiej niz stockowe sluchawki dodawane do telefonow Samsunga i licze mocno, ze nie beda wypadaly mi z ucha, bo te od Samsunga musze ciagle dopychac.

 

No i na bank nie bede ich uzywal do zachwycania sie muzyka wysokich lotow :D Podcast na dojscie do baru, polski hip-hop na powrot, jak juz bede nawalony :D 

Odnośnik do komentarza
Cytat

 

Szanowny Panie,

uprzejmie informujemy, że otrzymaliśmy decyzję Prezesa Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów nr RBG – 10/2018 z 8 sierpnia 2018 roku. Zgodnie z tą decyzją, mogło dojść do naruszenia przepisów prawa w wyniku praktyki banku polegającej na dokonywaniu zmian regulacji bankowych1 bez wskazania podstawy prawnej i okoliczności faktycznych, umożliwiających konsumentom ustalenie dopuszczalności wprowadzenia zmian.

Na podstawie tej decyzji przyznajemy naszym klientom rekompensatę publiczną.

Nasza rekompensata

Nie pobierzemy od Pana opłat za wypłaty gotówki kartą ze wszystkich bankomatów w Polsce. Dotyczy to wypłat od 29 października do 28 listopada 2018 roku. Nie musi Pan dodatkowo nic robić, aby skorzystać z tej rekompensaty.

 

 

 

Ładna rekompensata ;)

 

Odnośnik do komentarza
  • lad zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...