Skocz do zawartości

Gawędy o duszy Maryni #547 - nostalgiczny powrót do czasów młodości


krzysfiol

Reboot którego użytkownika Maryni chciałbyś zobaczyć w tym temacie?  

62 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Reboot którego użytkownika Maryni chciałbyś zobaczyć w tym temacie?

    • Wujek Przecinak 2: zabawa jajem weteranki
    • Timon 24: marudzenie o szopenie i smęcenie o fretce
    • Fikander: zemsta zbiorkomu na blachosmrodach
    • Henkel 5: pełna klatka na pełnej kurwie
    • Johniss 7: porwanie przez wichry namiętności
    • Icon 2: katowicki blackout
    • Guli 69: w nienawiści do ubera tak zostałem wychowany
    • m0ke i czornuch: elo rap i wejście do pociągu bylejakiego

Ankieta została zamknięta


Rekomendowane odpowiedzi

Ja bardzo szanuję tutejsze sklepy, że mają full polskich produktów, więc na lunch miałem gotowaną kiełbasę myśliwską z ogórkami konserwowymi :kekeke: 

 

A w ogóle ostatnio w osiedlowym sklepie próbowałem kobitom tam pracującym wytłumaczyć co to jest twaróg, aż okazało się, że jedyny twaróg jaki można kupić w sklepach to jest importowany z Polski Łowicza ;) Dostępny tylko w dużych supermarketach na polskich półkach.

Odnośnik do komentarza

Ostatnio jeżdżąc dużo samochodem słuchałem biografii Ala Capone. I film "Nietykalni" to jest tak fałszywe gówno, że "Czterej pancerni" to przy nim jest serial historyczny.

Nie to, że Al był gołąbkiem pokoju czy coś, ale Ness i jego "nietykalni" działali całkowicie na obrzeżu działalności Capone, a ich praca miała minimalny wpływ na skazanie. Ponadto było bardzo rzadkie, żeby gangsterzy specjalnie likwidowali policjantów, o agentach federalnych nie wspominając, a w filmie Capone dybie na życie "nietykalnych" na każdym kroku.

Ogólnie polecam, fajny pogląd na Amerykę 1920-30, autor Schoeneberg.

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
4 minuty temu, Misiek napisał:

damn, nie mam pomysłu na kogo głosować... Niby w wyborach samorządowych raczej powinno się na człowieka głosować, a nie na partię, ale kurwa ludzie związani z Widzewem startują z list Pisu i choćby skały srały nie przejdzie mi taki głos przez palce...

serio myślałeś o tym, aby w wyborach głosować na kogoś związanego z klubem :lol:

Odnośnik do komentarza
Teraz, klinsmann napisał:

serio myślałeś o tym, aby w wyborach głosować na kogoś związanego z klubem :lol:

Oczywiście, akurat przynajmniej jeden z tych gości trochę tam tupie nogą w sprawach Widzewa, więc w związku z tym, że innych kandydatów kompletnie nie znam, to zawsze jakiś głos w mojej sprawie (poniekąd).

Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, me_who napisał:

Ostatnio jeżdżąc dużo samochodem słuchałem biografii Ala Capone. I film "Nietykalni" to jest tak fałszywe gówno, że "Czterej pancerni" to przy nim jest serial historyczny.

Nie to, że Al był gołąbkiem pokoju czy coś, ale Ness i jego "nietykalni" działali całkowicie na obrzeżu działalności Capone, a ich praca miała minimalny wpływ na skazanie. Ponadto było bardzo rzadkie, żeby gangsterzy specjalnie likwidowali policjantów, o agentach federalnych nie wspominając, a w filmie Capone dybie na życie "nietykalnych" na każdym kroku.

Ogólnie polecam, fajny pogląd na Amerykę 1920-30, autor Schoeneberg.

To był najlepszy serial :)

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, lad napisał:

Twaróg to taki polski produkt? Nie miałem pojęcia, myślałem że to znane na całym świecie.

 

Chociaz w sumie jakby się zastanowić to nigdy nie widziałem żeby jakiś fit świr z zagranicy jadł, a u nas to norma.

Nie tyle polski, co wschodnioeuropejski. W Anglii to jest zupełnie nieznane, na południu Europy też. Najprędzej Niemcy (a właściwie Austriacy) to kojarzą.

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
  • lad zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...