Skocz do zawartości

Marynia szuka sposobu na życie i rozważa 546 alternatyw


lad

Co powinna robić Marynia?  

48 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Ale wy tak serio, że jak jest seks to już nie randka. W sumie o spotkaniu na seks też zawsze mówiłem "randka". 
 
A co do tindera to ja zdecydowanie wolę iść do na jakąś imprezę swingers, albo po prostu na jakąś imprezę i tam poznać kogoś na żywo.

Sorry, mało dyskretne pytanie, ale mnie ciekawi. Na spotkania swingersów chodzisz z żoną, czy tylko sam?
  • Lubię! 3
Odnośnik do komentarza
19 godzin temu, Scorpio napisał:

Trzeba było brać na ps4. Co prawda strzelanie trudniejsze ale przynajmniej wiesz że heada nie zaladowal Ci pryszczaty Chinczyk który gra na haxach.

Jakbym wziął na PS4 i miał tam ściągać 80gb to zagrałbym za tydzień :D 

 

poza tym, pomimo tego, że mam konsolę -> COKOLWIEK, NAJGORSZA RZECZ NA ŚWIECIE >>>>>>>> granie multiplayer FPS na padzie

I nawet z tym nie handlować.

 

W ogóle poczułem się obrażony, włączyłem BF-a, a tam domyślnie aim assist włączony, co za czasy :ysz:

Odnośnik do komentarza

Wróciłem. Słowa tego nie wyrażą...ale na koniec stojąc na przystanku powiedziała coś w stylu "Ja wsiadam do tego tramwaju i wyjezdzam wracając dopiero za 2 tygodnie" rozłożyła ręce "Więc zastanów się dobrze co chcesz robić" moja dusza wredna wymyśliła "Pożegnać, cześć miło było Cię zobaczyć" :roll: Padłem na monologu o tym, że ona ma ciężkie życie a inni ludzie jej nie obchodzą bo to mięso :keke: 

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
12 minut temu, schizzm napisał:

No właśnie ostatnio na reddicie nic działającego pod PS4 nie ma :/ 

 

Po godzinie poszukiwań i prób (zaczął się właśnie 5 Inning :) ) zadziałało to, jakby jakiś jeszcze desperat poszukiwał ;).  (Cardinals - Cubs)

Niestety Brewers wygrają dywizje. Oni i Rockies jakieś kody wpisali na koniec sezonu.

Odnośnik do komentarza
16 minut temu, me_who napisał:

Niestety Brewers wygrają dywizje. Oni i Rockies jakieś kody wpisali na koniec sezonu.

Odnoszę wrażenie, że Cubbies prędzej przejdą WC game niż Brewers. W ogóle mam jakieś dziwne, nieuzasadnione przeczucie, że Milwaukee zaliczy gruby choke w postseason.

 

Btw. Jak tam wygląda przyszłość Cubs? Długo będą mieli jeszcze otwarte okno na World Series? (albo postseason?) :) 

Odnośnik do komentarza
9 minut temu, schizzm napisał:

Btw. Jak tam wygląda przyszłość Cubs? Długo będą mieli jeszcze otwarte okno na World Series? (albo postseason?) :) 

Bodajże jeszcze dwa sezony maja kontrole nad kluczowymi graczami typu Rizzo, Baez czy Bryant. Lester jest chyba w przedostatnim sezonie :-k 

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...