Skocz do zawartości

Marynia szuka sposobu na życie i rozważa 546 alternatyw


lad

Co powinna robić Marynia?  

48 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

9 godzin temu, Reaper napisał:

W tym tygodniu miałem jeden z gorszych dni w życiu, więc może się zrozumiemy :/ 

co tam kolesiu? może coś da się ugadać? jak coś to pw

 

my po górach, ostre 26 kilometrów wjebane, teraz piwko i może mecz Legii na kompie. juto termy i popołudniu/wieczorem okupowanie Restauracji z tv, więc będzie oglądane duużo meczyków :) 

Odnośnik do komentarza
27 minut temu, Pulek napisał:

co tam kolesiu? może coś da się ugadać? jak coś to pw

 

my po górach, ostre 26 kilometrów wjebane, teraz piwko i może mecz Legii na kompie. juto termy i popołudniu/wieczorem okupowanie Restauracji z tv, więc będzie oglądane duużo meczyków :) 

A dzięki, jest lepiej, praca trochę na łeb weszła + wspomniany dół po 5 dniach chlania i mnie mocniej uderzyło to wszystko ;) 

 

Z szanowną Małżonką będziesz siedział w knajpie i mecze katował? :P 

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
4 godziny temu, Vami napisał:

18 listopada Z Innej Beczki, Łódź. Wpadaj :) Wezmę coś.

Bardzo mi się podoba ten pub, bardziej klimatyczny od Piwoteki. Mają fajny cykliczny event Kultura z Innej Beczki. Polecam.

 

Btw znalazłem dzisiaj ostatnią sztukę Mazal Adar Dagim w Auchan i strasznie nagazowane. Wydaje mi się, że już kiedyś kupowałem, jeszcze w starej etykiecie i takie nie było :-k 

5 godzin temu, jmk napisał:

Też Wam Messenger wyjebał polski język?

Pewnie w związku z tym https://sekurak.pl/mozliwe-bylo-przejecie-az-90-milionow-kont-na-facebooku/

 

Mnie na starcie fb webowy wylogował

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...