Skocz do zawartości

Marynia szuka sposobu na życie i rozważa 546 alternatyw


lad

Co powinna robić Marynia?  

48 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, Counter napisał:

Do 2020 roku każdy europejczyk ma mieć dostęp do szerokopasmowego internetu min. 30mbps. Kuźwa myślałem, że założą mi na chacie światłowód w niedalekiej przyszłości. Przejrzałem jednak te wszystkie dostępne dokumenty na Polsce Cyfrowej i chuja, moja gmina jest całkowicie ominięta, jedynymi punktami adresowymi ujętymi w projekcie są te, które znajdują się już w bezpośrednim sąsiedztwie BTSów i sieci lokalnych dostawców. (wtf) :( To jest kurwa skandal, moja gmina pod względem infrastruktury sieciowej jest w takiej dupie, a i tak ktoś uznał że nie ma sensu tam lokalizować inwestycji. Obecnie do najbliższego btsa mam koło 6km i po drodze pas lasu, więc działa chujowo. Na dodatek btsy są obciążone i kurwa trzeba się męczyć. Pisałem do inwestora 2 maile, chuje nie odpowiedzieli. :/ 

Kolejna kariera złamana przez biedną infrastrukturę w Polsce ;( 

Odnośnik do komentarza

No to jest masakra, na dodatek lokalizacja btsów też jest idiotyczna, bo w centralnym punkcie gminy, w odległości 200-300m od siebie znajdują się 3 btsy, a dookoła kurwa lasy, które tłumią i mieszkańcy kilku miejscowości myślę, że nie mają nawet 2mbps. Jest taka chujnia, że jak kupiłem polecaną antenę kierunkową na pasmo 1800mhz do LTE to nawet kreski zasięgu nie miałem na tym paśmie. :/  

Swoją drogą to jest zastanawiające, że każde wypizdowo w innych gminach ma mieć dostęp do swiatlowodowego internetu, a w mojej gminie olewka całkowita. 

Odnośnik do komentarza

Tyle, że ja nie chcę mobilnego internetu, bo to skandal, że muszę w obecnych czasach ograniczać użytkowanie żeby nie przekroczyć śmiesznie niskiego limitu danych. Chcę kabel, jak cywilizowany człowiek, bez żadnych restrykcji.  

3 minuty temu, Morpheus napisał:

@Counter mówisz o R-sku czy Wrocku?

Gmina Gidle koło Radomska. We Wrocu już mnie nie ma. 

Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, Counter napisał:

Tyle, że ja nie chcę mobilnego internetu, bo to skandal, że muszę w obecnych czasach ograniczać użytkowanie żeby nie przekroczyć śmiesznie niskiego limitu danych. Chcę kabel, jak cywilizowany człowiek, bez żadnych restrykcji.  

Gmina Gidle koło Radomska. We Wrocu już mnie nie ma. 

 

Ja mieszkam w R-sku i moje max. to 10 mb/s, a działa mi max. 6 mb/s. Z dostawców miałem do wyboru TP i TP. Żadnej konkurencji. To jest zaścianek i niestety trzeba się do tego przyzwyczaić. Miałem też mobilny, ale mogłem z niego korzystać tylko w 1 miejscu w domu. Tzn. nie w domu, bo na balkonie :keke:

Odnośnik do komentarza
13 minut temu, Counter napisał:

Wiem, że Vectra będzie coś działać w samym Radomsku, więc może się załapiesz. 

 

Pewnie już nie zdążę. W przyszłym roku out.

3 minuty temu, Counter napisał:

Skrobnę maila do Polski Cyfrowej, może oni mi cokolwiek odpowiedzą. Bo Nexera to ciota i chuj nie odpisuje mi od 1,5 miesiąca. Vectrę szanuję, bo odpowiedzieli mi dosyć szybko i smsem, że niestety, ale nie realizują projektu na mojej wsi. 

 

A AirMax, pytałeś?

Odnośnik do komentarza
Gość MitnickMike
15 minut temu, Counter napisał:

o dzięki, sprawdzę :) 

Edyta. ofc mojej gminy nie ma w ich zasięgu :P Nawet Wygwizdów jest :keke: 

Wygwizdów jest zajebisty :keke: Jak Afryka koło Żarnowa albo Akwizgran koło Piekoszowa :D

Odnośnik do komentarza
38 minut temu, Counter napisał:

Tyle, że ja nie chcę mobilnego internetu, bo to skandal, że muszę w obecnych czasach ograniczać użytkowanie żeby nie przekroczyć śmiesznie niskiego limitu danych.

 

https://www.t-mobile.pl/pl/internet-domowy-tmobile

 

To potestuj - przy okazji powiesz mi czy nie ściemniają ;) 

 

Edit - a, napisałeś, że nie masz zasięgu :/ 

Odnośnik do komentarza
9 minut temu, Gabe napisał:

 

https://www.t-mobile.pl/pl/internet-domowy-tmobile

 

To potestuj - przy okazji powiesz mi czy nie ściemniają ;) 

 

Edit - a, napisałeś, że nie masz zasięgu :/ 

Akurat T-mobile i Orange (oni współpracują jako Networks i współdzielą BTSy) ma spoko zasięg u mnie na częstotliwości 800mhz, na 1800mhz jest słabo, ale lepiej niż Plus, którego mam. Problem jest inny, te odbiorniki są tak przeciążone, że max prędkość jaką miałem mimo dobrego zasięgu to 10mbps, używam jednak do grania w CSa tego neta, bo lepszy zasięg oferuje stabilniejszy ping. :P Co do internetu bez limitu od nich, to pewnie jest tak, że masz LTE bez limitu, ale jednak podstawowy pakiet danych masz narzucony i np. przekroczysz 50gb to ograniczą Ci prędkość do 20mbps, po 150gb do 10mbps itd. :P 

8 minut temu, Morpheus napisał:

Słynne trójmiasto w okolicach Przedborza: Wygwizdów-Wierzchlas-Dziady :kekeke:

no :keke: 

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...