Skocz do zawartości

Marynia szuka sposobu na życie i rozważa 546 alternatyw


lad

Co powinna robić Marynia?  

48 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

10 hours ago, Reaper said:

Dzięki! Dałeś do myślenia.

 

Lądujemy w Pizie dopiero po 21, więc żeby syna nie męczyć pewnie zostaniemy już w jakimś hostelu przy lotnisku na jedną nockę. 

 

Po tym co mówisz, to chyba jednak w ogóle zrezygnujemy z samochodu :-k Z jednej strony bardzo lubię tę wolność posiadania samochodu przy zwiedzaniu, ale z drugiej strony parkowanie, dodatkowe koszty + nie mógłbym sobie na legalu walić piwek i winka cały dzień ;) No i pewnie będzie to jakaś oszczędność z tego co mówisz o kosztach biletów na pociąg. 

 

Więc drugiego dnia pewnie krótki spacer po Pizie i przebijemy się pociągiem do La Spezii, tam już nocleg na pozostałe 4 noce i już na spokojnie wypady do Cinque Terra, Genoi, no i zwiedzanie okolicy samej La Spezii. Chyba to najsensowniejsza opcja :-k 

 

https://www.italiarail.com

 

Tutaj sobie posprawdzaj pociągi.

 

Sama La Spezia to sprawiała wrażenie dziury w moich oczach, ale tylko przez nią przejeżdżaliśmy. Bardziej bym się nastawiał na dalsze wycieczki, po tym jak już się znudzicie Cinque Terre. Więc podejmuj decyzje po tym ile czasu w wioskach, ile na okoliczne miasta i jak tam Ci się zbilansuje :) ja bym tak robił przynajmniej.

Odnośnik do komentarza

chciałem zobaczyć co na forum pisało się o grze Yakuza i zobaczyłem, że bardzo ciekawa dyskusja mnie ominęła. Pierwsza to porównanie Yakuzy ze Sleeping Dogs (jedna z najlepszych gier dla mnie), a druga to o grach w angielskiej wersji. Ja też należę do tych co maja problem z gra po angielsku.  Szczególnie jak duzo sie dzieje i jednoczesnie trzeba czytać co mówią. ale chyba spróbuje tę Yakuzę. 0 chyba jest najtańsza to kupie sobie i zobaczę czy mi się to podoba. 

  • Lubię! 2
Odnośnik do komentarza
4 minuty temu, lad napisał:

Gości wpuszczacie na stadion normalnie? Mecz z Radomiakiem może być ciekawy :) 

Tak, jeśli deklarują kluby gości, że wpadają ich kibice, to cały sektor gości jest dla nich, ale jeśli nie ma deklaracji, to wtedy cały sektor jest udostępniany do wolnej sprzedaży, ale to wiesz, zakładasz konto na stronie Widzewa, kupujesz bilet i heja. 

Odnośnik do komentarza

Do 2020 roku każdy europejczyk ma mieć dostęp do szerokopasmowego internetu min. 30mbps. Kuźwa myślałem, że założą mi na chacie światłowód w niedalekiej przyszłości. Przejrzałem jednak te wszystkie dostępne dokumenty na Polsce Cyfrowej i chuja, moja gmina jest całkowicie ominięta, jedynymi punktami adresowymi ujętymi w projekcie są te, które znajdują się już w bezpośrednim sąsiedztwie BTSów i sieci lokalnych dostawców. (wtf) :( To jest kurwa skandal, moja gmina pod względem infrastruktury sieciowej jest w takiej dupie, a i tak ktoś uznał że nie ma sensu tam lokalizować inwestycji. Obecnie do najbliższego btsa mam koło 6km i po drodze pas lasu, więc działa chujowo. Na dodatek btsy są obciążone i kurwa trzeba się męczyć. Pisałem do inwestora 2 maile, chuje nie odpowiedzieli. :/ 

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...