Skocz do zawartości

Marynia szuka sposobu na życie i rozważa 546 alternatyw


lad

Co powinna robić Marynia?  

48 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

16 minut temu, beeres napisał:

 

Totalny strzał z mojej strony, ale może będzie mu pomagał bardziej  rozkręcić biznes :)

no rzeczywiście wspominał coś o jakimś biznesie z rękawicami bramkarskimi, ale nie wiem czy to można jakoś wiązać ze Stano/Weszło

Odnośnik do komentarza
47 minut temu, Pulek napisał:

no miał być na 4 treningach, był na 1, na którym akurat mnie nie było. ale na przykład Wojtek Małecki to totalny rozpierdalacz:

 

http://www.90minut.pl/news/289/news2898451-Wojciech-Malecki-w-KTS-ie-Weszlo.html

 

nie ogarniam jakim cudem go ściągnął Stanowski

On zakończył karierę i zajął się swoim biznesem rękawic bramkarskich i pewnie, żeby się jeszcze poruszać podpisał kontrakt z weszło, łap wywiad:

 

https://www.przegladsportowy.pl/pilka-nozna/fortuna-1-liga/wojciech-malecki-pilkarski-emeryt-z-wlasnej-woli/zq6vce1

Odnośnik do komentarza

Ja pierdolę, w lutym jarałem się, że do Barcelony zawita Batushka, "kupiłem" bilety, potem mi się pokręciło, że koncert jest sierpniu, okazał się być we wrześniu, a dokładniej jutro. No to podjarany właśnie przeszukuje maila, co by sobie wydrukować wejściówki. I co się okazuje, że ja tych biletów nigdy nie kupiłem, na mailach nic nie mam, w historii konta bankowego też żadnego przelewu nie miałem. Co za głupi mózg :ysz: :roll: 

  • Smutny 1
  • Zmieszany 1
Odnośnik do komentarza

A ja właśnie miałem dzisiaj isc na Pogoń, ale na szczęście coś mi wypadło jak zwykle :D

51 minut temu, schizzm napisał:

Ja pierdolę, w lutym jarałem się, że do Barcelony zawita Batushka, "kupiłem" bilety, potem mi się pokręciło, że koncert jest sierpniu, okazał się być we wrześniu, a dokładniej jutro. No to podjarany właśnie przeszukuje maila, co by sobie wydrukować wejściówki. I co się okazuje, że ja tych biletów nigdy nie kupiłem, na mailach nic nie mam, w historii konta bankowego też żadnego przelewu nie miałem. Co za głupi mózg :ysz: :roll: 

To może z tymi grami z PS+ było tak samo? :D 

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, schizzm napisał:

Ja pierdolę, w lutym jarałem się, że do Barcelony zawita Batushka, "kupiłem" bilety, potem mi się pokręciło, że koncert jest sierpniu, okazał się być we wrześniu, a dokładniej jutro. No to podjarany właśnie przeszukuje maila, co by sobie wydrukować wejściówki. I co się okazuje, że ja tych biletów nigdy nie kupiłem, na mailach nic nie mam, w historii konta bankowego też żadnego przelewu nie miałem. Co za głupi mózg :ysz: :roll: 

Dobrze, że to tylko bilet dla siebie a nie np dla kolegów z forum.

  • Lubię! 7
Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, schizzm napisał:

TO SIĘ KURWA NIE DZIEJĘ... Ja pierdolę, w lutym jarałem się, że do Barcelony zawita Batushka, "kupiłem" bilety, potem mi się pokręciło, że koncert jest sierpniu, okazał się być we wrześniu, a dokładniej jutro. No to podjarany właśnie przeszukuje maila, co by sobie wydrukować wejściówki. I co się okazuje, że ja tych biletów nigdy nie kupiłem, na mailach nic nie mam, w historii konta bankowego też żadnego przelewu nie miałem. Co za głupi mózg :ysz: :roll: 

Źle zacząłeś. Fixed.

  • Lubię! 4
  • Haha 5
Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...