Skocz do zawartości

Marynia zawodzi swoją zwyczajnością 545 użytkowników pragnących czegoś niesamowitego


krzysfiol

To jest najzwyczajniejsza ankieta na świecie  

45 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

3 godziny temu, Pulek napisał:

nie ma mnie jutro, bo szkolenie :( a ogólnie najwcześniejsze minuty to myślę że gdzieś za 3 tygodnie, bo w ten weekend mnie nie ma, później jestem (ale wątpie w granie), później znowu mnie nie ma, no i dopiero po 3 weekendzie z kolei będzie szansa. tak myślę.

 

Kacper Korona, wymiatacz chłopak w środku pola. Jeszcze nie wiem co jest z nim nie tak, ale coś musi być, skoro kibicuje Evertonowi. Ty i @wojt3k mnie o tym zapewniacie :) 

Weź podpytaj, bo musi przejść weryfikacje. @wojt3k nie do końca podołał, ale warunkowo został przyjęty ;)

Odnośnik do komentarza
11 minut temu, lad napisał:

No przecież zedytowałem posta!

Masz jeszcze raz:

 

 

 

1:03 i już podziękuję za to gówno :lol: "średnia popisowych i ekwilibrystycznych zagrań na mecz jest tu tak wysoka jak nigdy wcześniej..." no super, krok w stronę realizmu :roll: 

Koleś nie wiem o czym mówi :| Idzie przejsć jednym zawodnikiem całe boisko bo gra ma bawić, ale wprowadzono BARDZO realistyczne sytuacje w których zawodnik może złapać się za twarz po oberwaniu piłką albo łokciem...

Odnośnik do komentarza
7 minut temu, Brudinho napisał:

 

1:03 i już podziękuję za to gówno :lol: "średnia popisowych i ekwilibrystycznych zagrań na mecz jest tu tak wysoka jak nigdy wcześniej..." no super, krok w stronę realizmu :roll: 

 Koleś nie wiem o czym mówi :| Idzie przejsć jednym zawodnikiem całe boisko bo gra ma bawić, ale wprowadzono BARDZO realistyczne sytuacje w których zawodnik może złapać się za twarz po oberwaniu piłką albo łokciem...

A kto powiedział, że to ma być symulacja piłki nożnej? Dla mnie zawsze FIFA i PES to był arcadówki, a najlepiej bawiłem się przy Winning Eleven 2002 i FIFIE 12, które nie miały wiele wspólnego z realizmem :) 

 

W nowych FIFAch najbardziej wkurwiały mnie idiotyczne zachowania obrońców i bramkarzy (indywidualne i taktyczne) czyli tzw. wylewy, schematy które można było wymasterować i przepakowane elementy gry. Wygląda na to, że 19 jest najbardziej zbilansowana od lat.

Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, Keith Flint napisał:

Jezu, wracam z koncertu Deafheaven właśnie. Tak mnie pozamiataliemocjonalnie, że w połączeniu z niezbyt udanym życiem ostatnio płacze non-stop

Jak to niezbyt udanym życiem? Przecież stałeś się wygrywem ostatnio? Coś się zmieniło?

Odnośnik do komentarza
  • lad zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...