Skocz do zawartości

Marynia zawodzi swoją zwyczajnością 545 użytkowników pragnących czegoś niesamowitego


krzysfiol

To jest najzwyczajniejsza ankieta na świecie  

45 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

58 minut temu, me_who napisał:
2 godziny temu, Perez napisał:

Zloty jednak uczą dobrych nawyków! Jak Pan @me_who zaczął z tą wodą i cytrynami, tak i ja dzisiaj do redakcji taki zestawik - taka odmiana od herbatki (bo kawy nie piję). 

Alkohol - bawi, uczy, poniewiera :]

dokładnie w tej kolejności

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
5 minut temu, szramek napisał:

Jezu, jednocześnie rozmawiałem przez telefon z człowiekiem z pracy i dziewczyną na Messengerze i przez pomyłkę zakończyłem rozmowę telefoniczną "buziaczki" kurwa, taki złapałem wewnętrzny cringe że schowałem się pod biurko. Błagam żeby tego nie usłyszał...

Może się ucieszy i już szykuje podwyżkę, a powiadomi Cię o tym przy kolacji przy świecach :keke:

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
31 minut temu, szramek napisał:

Jezu, jednocześnie rozmawiałem przez telefon z człowiekiem z pracy i dziewczyną na Messengerze i przez pomyłkę zakończyłem rozmowę telefoniczną "buziaczki" kurwa, taki złapałem wewnętrzny cringe że schowałem się pod biurko. Błagam żeby tego nie usłyszał...

 

Teraz nie wiem jak podejść do wiadomości o weekendowym wyjściu...

 

Ej, @ajerkoniak, zerknąłem na Masterchefa, i muszę przyznać, że wypadłeś bardzo normalnie. Gratuluję :)

  • Lubię! 2
Odnośnik do komentarza
31 minut temu, Man_iac napisał:

Najgorsze w takich sytuacjach jest to, że nigdy do końca nie będzie wiadomo, czy nie usłyszał, czy tylko jest uprzejmy i nie daje tego po sobie poznać :D

Ja mam zawsze proste rozwiązanie takiego czegoś: olać go.

Co za różnica czy usłyszał, co se pomyślał itd. W dupie z nim.

:D

Odnośnik do komentarza
  • lad zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...