Skocz do zawartości

Marynia zawodzi swoją zwyczajnością 545 użytkowników pragnących czegoś niesamowitego


krzysfiol

To jest najzwyczajniejsza ankieta na świecie  

45 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

35 minut temu, Dudek napisał:

Ja też w tym miesiącu. A dawno nic nie musiałem robić i się powoli zaczynam bać ;)

Też dawno (oprócz tankowania) w swoim nie robiłem. Zasadniczo jeździ, problemów nie ma, więc może jest ok. Wiem, że lewa żarówka od świateł jest lekko podniesiona, ale jakoś nie chciało mi się tym zajmować.

U mnie na przeglądzie zawsze do tej pory coś jęczeli i stemplowali, więc może i dziś tak pójdzie :)

Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, jmk napisał:

No muszę pochwalić Mod Team, szanuję za konkurs. Pytani - a co z otwartymi wcześniej karierami?

Hmm, moim zdaniem można je dodać, ale potwierdzę z MT. Spodziewam się, że ludzie od Mahdiego też mogą chcieć wrzucać swoje kariery ze strony tutaj, więc raczej nie mam nic przeciwko. Ale potwierdzę to oficjalnie z MT.

Odnośnik do komentarza
23 minuty temu, Reaper napisał:

Hmm, moim zdaniem można je dodać, ale potwierdzę z MT. Spodziewam się, że ludzie od Mahdiego też mogą chcieć wrzucać swoje kariery ze strony tutaj, więc raczej nie mam nic przeciwko. Ale potwierdzę to oficjalnie z MT.

 

Chodzi o dwie sprawy:

a) co z tymi co teraz są w karierach otwarte, czy mogą przystąpić do konkursu czy musi być to nowa kariera czy może po prostu nowy odcinek w konkursie z podsumowaniem poprzednich sezonów

b) czy kariera musi być wyłącznie tutaj czy właśnie może być pisane i tu i na mfm czy rev. 

 

Brakuje tego ;)

 

Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, jmk napisał:

Chodzi o dwie sprawy:

a) co z tymi co teraz są w karierach otwarte, czy mogą przystąpić do konkursu czy musi być to nowa kariera czy może po prostu nowy odcinek w konkursie z podsumowaniem poprzednich sezonów

b) czy kariera musi być wyłącznie tutaj czy właśnie może być pisane i tu i na mfm czy rev. 

 

Brakuje tego ;)

a) ja bym był za tym, aby kariera była nowa, od samego początku.

b) nie widziałem na mfmf i rev żadnego info o tym konkursie

:-k

Odnośnik do komentarza

Ojej, jak pieknie sie baner wyswietla na komorce <3@jmk jak dla mnie na desktopie tez jest OK, troche sie czepiasz chyba :> baner ma stala szerokosc max, chyba 800px z tego co pamietam i skrypt forum go nie rozciaga. Dla mniejszych ekranow, jak komorka, tylko zmniejsza.

 

@Makk zerknalem na tego opka, bo nie czytam ich na biezaco, i widze opis transferow itp. To jest rozgrywka pilkarska. Ale juz opki Feanora z tych jego kosmicznych gier sie nie lapia, co chyba logiczne.

 

5 minut temu, jmk napisał:

 

Chodzi o dwie sprawy:

a) co z tymi co teraz są w karierach otwarte, czy mogą przystąpić do konkursu czy musi być to nowa kariera czy może po prostu nowy odcinek w konkursie z podsumowaniem poprzednich sezonów

b) czy kariera musi być wyłącznie tutaj czy właśnie może być pisane i tu i na mfm czy rev. 

 

Brakuje tego ;)

 

kopiijcie do odpowiedniego tematu, nie bedziemy przeciez latac po wszystkich stronach i sprawdzac. Co najwyzej wybiorczo upewnimy sie, ze nie ma plagiatu.

 

@Makk ja bym nie ograniczal do nowych, bo to jest karanie uzytkownikow za prace, ktora juz wykonali. Zreszta tak jak mowie, nie bedziemy kazdego opka sprawdzac. To ma byc zabawa, a nie rygorystyczne zasady :>

 

Info na FM Rev i MFM bedzie, dopiero dzisiaj im wyslalem pelne info. Mielismy startowac wczesniej, ale nasi forumowi graficy zlali mnie cieplym moczem, wiec sam musialem dlubac w jakichs onlinowych edytorach graficznych :roll:

  • Lubię! 2
Odnośnik do komentarza
4 minuty temu, Reaper napisał:

To jest rozgrywka pilkarska. Ale juz opki Feanora z tych jego kosmicznych gier sie nie lapia, co chyba logiczne.

Bo u Feanora to strefa tekstowa a nie kariera w FM :P

 

Czyli krótko mówiąc- ma być ślad po FMie i tyle, forma dowolna (jak w karierach).

Odnośnik do komentarza

Spoko, nie to, że się czepiam tylko chyba ładniej by wyglądało ;) Nie przeszkadza, ale myślałem, że masz go w 1920 szer. 

 

Dopytuję, bo akurat będę zaczynał zadanie nr 3 w Serie C i myślę czy umieszczać tu i tu czy na forumku inną karierkę, którą mam też gdzieś w planie.

Odnośnik do komentarza

Link wstawiony przez Reapera prowadzi do strefy tekstowej, nigdzie indziej nie ma info o konkursie? Pytam, bo w ogóle nie wyswietla mi się to w tapatalku, gdy wejdę do strefy tekstowej jest tylko jej regulamin i jakieś tam opowiadania... dopiero po kliknięciu w w.w. odnośnik w przeglądarce się otwiera to, co powinno.

Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, stefan1984 napisał:

Link wstawiony przez Reapera prowadzi do strefy tekstowej, nigdzie indziej nie ma info o konkursie? Pytam, bo w ogóle nie wyswietla mi się to w tapatalku, gdy wejdę do strefy tekstowej jest tylko jej regulamin i jakieś tam opowiadania... dopiero po kliknięciu w w.w. odnośnik w przeglądarce się otwiera to, co powinno.

Na kompie też tak jest :-k

Odnośnik do komentarza
  • lad zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...