Skocz do zawartości

Marynia zawodzi swoją zwyczajnością 545 użytkowników pragnących czegoś niesamowitego


krzysfiol

To jest najzwyczajniejsza ankieta na świecie  

45 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

3 minuty temu, Pulek napisał:

tylko bydlak jest duży :-k 

 

no właśnie nie, u rodziców miałem 2 dużo więcej zajmujące miejsca i mniej wygodne, ten rozmiarowo to mieszkania 40m jest spoko, chętnie bym go szarpnął, gdyby był ciut płytszy... :( tak mam dylemat czy warto lda takiego konusa. 

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Pulek napisał:

Chyba sobie taki fotel sprawię :-k do grania w grę

 

https://www.ikea.com/pl/pl/catalog/products/30361043/#/20343224

Mam ten fotel, tylko jakis odpowiednik z allegro a nie z Ikei, razem z podnozkiem 700 zl kosztowal. Dobrze sie na nim gra w gre :)

 

A skoro juz o meblach mowa - ma ktos z was krzeslo biurowe MARKUS? Musze sobie kupic jakies krzeslo do biurka i zastanawiam sie, czy pojsc po linii najmniejszego oporu i kupic ten z ikei czy szukac czegos innego.

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, Man_iac napisał:

Jesteście aż tak biegli w ofercie Ikei, czy to przypadek, że pierwszy lepszy fotel a każdy siedział, mierzył lub chociaż widział? :D 

14 godzin temu, Vami napisał:

Dom na kredyt, kapcie z Lidla, schabowy z duraleksu, fotel materac z IKEI, Taniec z Gwiazdami w TV, ta sama żona od 10 lat.... Nic dziwnego, że zazdroszczą Flintowi ;)

fixed

  • Lubię! 2
Odnośnik do komentarza
  • lad zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...