Skocz do zawartości

Marynia zawodzi swoją zwyczajnością 545 użytkowników pragnących czegoś niesamowitego


krzysfiol

To jest najzwyczajniejsza ankieta na świecie  

45 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

A to jedno z drugim nie moze isc w parze? Ba nawet uważam, że bardziej garniety ja, jest w stanie zapewnić jej wiecej bezpieczeństwa.
Nie, bo ogarnianie się to jakaś mało konkretna, odwleczona w czasie rzecz. Wydaje mi się że już piszesz o tym ogarnianiu od kilku lat. ;-) I jeżeli spotkałeś dziewczynę na której naprawdę ci zależy to po prostu bądź przy niej kiedy tego potrzebuje (ale nie wtedy kiedy cię zawola, to właśnie fz) i nie uzalaj się przy niej nad sobą bo to bardzo odstrasza. Piszę to z doświadczenia. ;-)
  • Lubię! 2
Odnośnik do komentarza
Gość MitnickMike

@Gacek piszesz tak jakbyś na cmf był od wczoraj :)

2 minuty temu, lad napisał:

Mitnick to zminusował? Nie wierzę :D 

No bez jaj, jak Ci się nie podoba to wypierdalaj, bez sensu. Gacek jest solą CMF! 

Odnośnik do komentarza
6 minut temu, Ingenting napisał:
12 minut temu, Keith Flint napisał:
A to jedno z drugim nie moze isc w parze? Ba nawet uważam, że bardziej garniety ja, jest w stanie zapewnić jej wiecej bezpieczeństwa.

Nie, bo ogarnianie się to jakaś mało konkretna, odwleczona w czasie rzecz. Wydaje mi się że już piszesz o tym ogarnianiu od kilku lat. ;-) I jeżeli spotkałeś dziewczynę na której naprawdę ci zależy to po prostu bądź przy niej kiedy tego potrzebuje (ale nie wtedy kiedy cię zawola, to właśnie fz) i nie uzalaj się przy niej nad sobą bo to bardzo odstrasza. Piszę to z doświadczenia. ;-)

No nie mogę się zgodzić. Cały czas był przy niej kiedy tego potrzebowała i chuja z tego wynikało, bo jednak pojawił się Adi. Jak laska będzie wiedziała, że i tak Keith przy niej będzie, jak będzie potrzebny to umawiając się z kimś innym może tylko zyskać. Uważam, że trzeba pokazać jaja i dać do zrozumienia, że jak będzie Adi, albo jakiś inny pełniący tę rolę to Keitha przy niej nie będzie. Przede wszystkim laska musi wiedzieć, że Keith jest zainteresowany tylko pełnym pakietem, na który składają się i przyjaźń i ruchanie. 

Odnośnik do komentarza

Serio nie rozumiesz? Chodzi o to żeby był kiedy ona naprawdę ma taką potrzebę, a nie na każde zawołanie. Nie wiem jak to wytłumaczyć lepiej i jak to rozróżnić. Chociaż oczywiście jest opcja że takie zachowanie nie zadziała i dziewczyna będzie dalej dążyła do fz.
Przecież to nie są jakieś porady PUA, tylko ja i reszta która mu doradzał w KZS staramy się wskazać co może łatwo i szybko zmienić bez zmieniania się w samca alfa.

Odnośnik do komentarza
10 minut temu, Ingenting napisał:

Serio nie rozumiesz? Chodzi o to żeby był kiedy ona naprawdę ma taką potrzebę, a nie na każde zawołanie. Nie wiem jak to wytłumaczyć lepiej i jak to rozróżnić. Chociaż oczywiście jest opcja że takie zachowanie nie zadziała i dziewczyna będzie dalej dążyła do fz.
Przecież to nie są jakieś porady PUA, tylko ja i reszta która mu doradzał w KZS staramy się wskazać co może łatwo i szybko zmienić bez zmieniania się w samca alfa.

Myślę, że też taką cechę wskazałem. Mówię tu o asertywności. Jasnym określeniu jakiej relacji z nią by chciał, a jakiej nie zaakceptuje. Właśnie po to, żeby ostatecznie wykreślić u niej opcję "friendzone". Mam wrażenie, że to nie jest nic, co wymagałoby zmienienia się w samca alfa :) Oczywiście ze zmniejszeniem ilości marudzenia się zgadzam. Każdy ma prawo do gorszego dnia i ponarzekania, ale jak ktoś ma gorszy dzień przez 5 dni w tygodniu to to bardzo odrzuca. 

Odnośnik do komentarza

Koniec chwalenia prywatnego leczenia ;) bylem u neurologa, co tam to swoją drogą (dobrze nie jest:/), ale dostałem skierowanie na rezonans łba ale jest...poza pakietem. Więc jak chce na NFZ to przeprosić się z rodzinna i prosić ja o skierowanie ...

Odnośnik do komentarza
20 minut temu, jmk napisał:

Koniec chwalenia prywatnego leczenia ;) bylem u neurologa, co tam to swoją drogą (dobrze nie jest:/), ale dostałem skierowanie na rezonans łba ale jest...poza pakietem. Więc jak chce na NFZ to przeprosić się z rodzinna i prosić ja o skierowanie ...

 

Czyli nie sprawdziłeś i wydawało Ci się, że masz totalnie wszystko w pakiecie?

Odnośnik do komentarza
6 minut temu, jmk napisał:

Wydawało mi się, że coś co jest ogólnie na NFZ to jak masz pakiet to też tak jest, a szybciej za dopłatą ewentualnie, a nie że taki lekarz z pakietu nie może dać na NFZ .

 

O, widzę Vamiego, a więc: Tak Działa Wolny Rynek :) 

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
6 minut temu, Bart! napisał:

Proponuję zacząć czytać co się podpisuje ;) To pomaga uniknąć niespodzianek.

 

Tak w umowie jest zapis, że lekarz nie może wystawiać skierowań do placówek na NFZ... Proponuję trochę pozyc w tym świecie absurdów ;)

Odnośnik do komentarza
  • lad zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...