Skocz do zawartości

Marynia zdobywa 544 mistrzostwa Szkocji z rzędu grając Celtikiem


lad

Największe wyzwanie w FM to?  

44 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Ale Syny mi wróciły. S. O. S. wchodzi jak złoto:

 

Mamy w chuj, w chuj, dużo miłości 
W chuj
Dużo miłości w chuj
Napisałem pierwszy mój wiersz o miłości -
Nie wal tak, serce stój, serce stój
Ponoć Syny zabujane są, pojebane są. Ratuj się, szykuj schron!
W tych tłustych bitach widzisz tylko otyłość
Ej ej ej ej jeb się! 
Miłość.
Kurwa!

:muza: 

 

 

 

  • Lubię! 3
Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Brudinho napisał:

 

Jak Ci poszło samemu? :P

Lepiej trochę, ale po 4 rundach miałem 2 boty w drużynie :roll: Więc sukcesów nie było. Ale dzisiaj już mi delirka przeszła, to mam nadzieję, że refleks i ogarnięcie wróciło. Wracam do domu, nie ma dzisiaj meczów, to od razu siadam do CS-a i tłukę cały wieczór.

  • Hurra! 1
Odnośnik do komentarza
36 minut temu, ajerkoniak napisał:

@lad coś dla Cię

 

 

O, czekałem na to. Mam zasubskrybowane więc jakbym wszedł na YT to by mi się wyświetliło, ale dzięki :)

 

Wczoraj kupiłem książkę Simona Coxa o historii taktyki w Premier League. Wspaniała, ale jak na książkę taktyczno brak obrazków to trochę słaba rzecz. Jak przeczytam to zrecenzuję.

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, lad napisał:

O, czekałem na to. Mam zasubskrybowane więc jakbym wszedł na YT to by mi się wyświetliło, ale dzięki :)

 

Wczoraj kupiłem książkę Simona Coxa o historii taktyki w Premier League. Wspaniała, ale jak na książkę taktyczno brak obrazków to trochę słaba rzecz. Jak przeczytam to zrecenzuję.

Też mam i właśnie kończę, rewelacyjnie się to czyta, ale książka ma raczej walor rozrywkowy niż hmm pedagogiczny. Za to udało mi się dokonać niemożliwego i dorwać od dawna niedostępną nigdzie (szukałem na allegro, olx, chomikuj - tam nawet pdfa nie bylo) Odwróconą piramidę Jonathana Wilsona. I to już jest konkretna rzecz jeśli chodzi o wiedzę.

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
18 minut temu, Hajd napisał:

Też mam i właśnie kończę, rewelacyjnie się to czyta, ale książka ma raczej walor rozrywkowy niż hmm pedagogiczny. Za to udało mi się dokonać niemożliwego i dorwać od dawna niedostępną nigdzie (szukałem na allegro, olx, chomikuj - tam nawet pdfa nie bylo) Odwróconą piramidę Jonathana Wilsona. I to już jest konkretna rzecz jeśli chodzi o wiedzę.

Ja to kupiłem kiedyś na necie, ale później sprzedałem i trochę żałuję.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...