Skocz do zawartości

Marynia zdobywa 544 mistrzostwa Szkocji z rzędu grając Celtikiem


lad

Największe wyzwanie w FM to?  

44 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, Brudinho napisał:

Wadą, że cały czas musisz mysleć i nie da się wygrać ot tak.

myśleć, to co mam robić? kontraktowac zawodników, wręczać łapówki, inwestować w R&D?

 

3 minuty temu, Brudinho napisał:

jak jestem koło 16 miejsca

tzn? są powiedzmy 3 ligi i w każdej 30 zespołów czy jak to wygląda? 

Odnośnik do komentarza
5 minut temu, klinsmann napisał:

myśleć, to co mam robić? kontraktowac zawodników, wręczać łapówki, inwestować w R&D?

 

tzn? są powiedzmy 3 ligi i w każdej 30 zespołów czy jak to wygląda? 

 

Kontraktujesz zawodników, rozbudowujesz baze, modyfikujesz bolid, zatrudniasz mechaników i rotujesz nimi, zatrudniasz inżyniera, podpisujesz kontrakty sponsorskie no jest tego sporo.Ofc ustalasz taktykę na wyścig ja kilkuktrotnie np miałem dobre miejsce i zapomniałem spojrzeć na pogode i buba :D  . Są 3 ligi po 10-12 zespołów i powyżej 10 wyścigów :-k 

Odnośnik do komentarza
4 minuty temu, Brudinho napisał:

 

Kontraktujesz zawodników, rozbudowujesz baze, modyfikujesz bolid, zatrudniasz mechaników i rotujesz nimi, zatrudniasz inżyniera, podpisujesz kontrakty sponsorskie no jest tego sporo.Ofc ustalasz taktykę na wyścig ja kilkuktrotnie np miałem dobre miejsce i zapomniałem spojrzeć na pogode i buba :D  . Są 3 ligi po 10-12 zespołów i powyżej 10 wyścigów :-k 

W 12-zespołowej lidze jesteś 16?

Odnośnik do komentarza
10 minut temu, Brudinho napisał:

 

Kontraktujesz zawodników, rozbudowujesz baze, modyfikujesz bolid, zatrudniasz mechaników i rotujesz nimi, zatrudniasz inżyniera, podpisujesz kontrakty sponsorskie no jest tego sporo.Ofc ustalasz taktykę na wyścig ja kilkuktrotnie np miałem dobre miejsce i zapomniałem spojrzeć na pogode i buba :D  . Są 3 ligi po 10-12 zespołów i powyżej 10 wyścigów :-k 

hmm to do mnie przemawia, możesz zainwestować w bolid i ...pogorszyć jego parametry?

 

lepiej dobry kierowca i chujowy bolid czy odwrotnie? 

 

chyba na yt jakąś recenzję będę musiał ogarnąć

Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, klinsmann napisał:

hmm to do mnie przemawia, możesz zainwestować w bolid i ...pogorszyć jego parametry?

 

lepiej dobry kierowca i chujowy bolid czy odwrotnie? 

 

chyba na yt jakąś recenzję będę musiał ogarnąć

 

No ja mam bardzo dobrych kierowców i chujowy bolid i z gówna bata nie ukręcisz. Niestety budowanie porządnej drużyny to kwestia 2-3 sezonów :/ Więc trzeba być cierpliwym. Dodatkowo fajnie działa cała otoczka gry, gdy proponują Ci zmiany zasad i głosowania. Zaraz podeśle Ci fajny kanał na yt

 

Odnośnik do komentarza
4 minutes ago, klinsmann said:

hmm to do mnie przemawia, możesz zainwestować w bolid i ...pogorszyć jego parametry?

 

lepiej dobry kierowca i chujowy bolid czy odwrotnie? 

 

chyba na yt jakąś recenzję będę musiał ogarnąć

 

Jak znajdziesz to podlinkuj, zainteresowałem się :D grało się kiedyś online w GPRO, czy jak tam się to nazywało :icek:

 

Kurwa nie mam w tym roku szczęścia do lotów. Dopiero na lotnisku zauważyłem, że asystentka kupiła mi bilet na jutro, nie na dziś.. więc zapłaciłem teraz sam 320€ za chujowe miejsce, na samolot, który w tej chwili ma opóźnienie 1.5h i końca nie widać :D

Odnośnik do komentarza
12 minut temu, kolek23 napisał:

 

Jak znajdziesz to podlinkuj, zainteresowałem się :D grało się kiedyś online w GPRO, czy jak tam się to nazywało :icek:

 

Kurwa nie mam w tym roku szczęścia do lotów. Dopiero na lotnisku zauważyłem, że asystentka kupiła mi bilet na jutro, nie na dziś.. więc zapłaciłem teraz sam 320€ za chujowe miejsce, na samolot, który w tej chwili ma opóźnienie 1.5h i końca nie widać :D

 

Jeszcze 2,5 godiznki i będziesz 80€ na plusie ;)

Odnośnik do komentarza
12 minutes ago, Brudinho said:

 

Jeszcze 2,5 godiznki i będziesz 80€ na plusie ;)

 

Wytłumaczenie pilota - najpierw nie było ludzi, którzy załadowaliby bagaż, przez co stracikiśmy time-slota. Teraz nie ma tej maszyny do wypchnięcia samolotu z parku :lol: Welcome to London Stansted, you will never leave :D!

Odnośnik do komentarza
19 minut temu, Kowalinho napisał:

na chuj mi ten kaktus jak sie na tym sporcie nie znam :D

 

7 minut temu, me_who napisał:

ICE zajebisty, ale gdy przestali wspierać 17 to u mnie gra przestała wczytywać sejwy.

dzieki za reko, w cities tez sie kiedys wjebalem w jakis mod bez aktualizacji i moje najwieksze miasto poszlo sie jebac

Odnośnik do komentarza
10 minut temu, Pulek napisał:

po dwóch tygodniach tułaczki - wszędzie dobrze, ale w domu najlepiej. 

 

przez cały weekend będę grał w kulki, w fifę, jadł pizzę i pił piwo. przy akompaniamencie deszczu na zewnątrz.

Żona pozwoli? ;)

  • Hurra! 1
Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...