Skocz do zawartości

Marynia zdobywa 544 mistrzostwa Szkocji z rzędu grając Celtikiem


lad

Największe wyzwanie w FM to?  

44 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, Reaper napisał:

Szczerze powiedziawszy, to nie byłem jeszcze w nocy "na mieście" ;) Ale z tego co się orientuję, to zależy od koncesji jaką dostała knajpa. Większość normalnych pubów chyba do 1 może alkohol sprzedawać, kluby chyba do 3, ale są też takie knajpy, które mogą 24/7 :-k Muszę się jednak trochę dokładniej zorientować. 

W Anglii puby sa otwarte codziennie do 23, wydawalo mi sie, ze w Szkocji tez :-k 

Odnośnik do komentarza
W dniu 18.08.2018 o 11:36, me_who napisał:

Poproszę zioma z Niemiec z którym mam lecieć, żeby znalazł Lufthansę.

@schizzm pamiętasz? 

Pamiętam :). I cyrkumstancje są na chwilę obecną takie, że nawet to jest bardziej realne niż jak o tym rozmawialiśmy :-k. Będziemy musieli jeszcze pogadać.

 

Przy okazji - polecam Netflixowy Ken Burns (wiadomka, chociaż tutaj jest tylko producentem, ale od razu widać, że maczał w tym palce ;)) - The West. Czyli dokument o tym, jak wyglądał podbój Zachodu Stanów Zjednoczonych. Jak to w przypadku Burnsa - póki co świetny materiał (jestem w połowie). Nie pomijają rzeczy niewygodnych (choć niektórym mogliby poświęcić więcej miejsca, np. sytuacja Czirokezów i (nie)sławny Szlak Łez, które to w zasadzie zostały jedynie zaznaczone bez większego zagłębienia się w temat). Ale najważniejsze - wciąga i niekoniecznie trzeba mieć jobla na punkcie tego tematu ;) . Wiadomo materiał bazowy jest przeogromny, ale ogólnie poruszają wszystko co wypada plus trochę wydarzeń, o których np. sam nie miałem pojęcia :) 

  • Lubię! 3
Odnośnik do komentarza

Właśnie grając w Enter the Gungeon o mało nie rozwaliłem pada.

 

Na 4 poziom lochów wszedłem z trzema tarczami i siedmioma (!!!!!) serduszkami i pomocnikiem żółwiem (który strzela do wrogów). Do Bossa podchodziłem z pełnymi 7 serduszkami (plus w razie czego mogłem dwa uzupełnić w sklepie i miałem pancerz, który bonusowo na każdym poziomie daje mi jedną tarczę). Jako bossa dostałem popierdolone Zabójcze kolumny, przeciwko którym nie potrafię walczyć, straciłem wszystko, wtopiłem. ;( 

Odnośnik do komentarza
16 godzin temu, Reaper napisał:

Mam jednego kumpla w Edynburgu z czasów liceum, z którym kontakt się super utrzymywał nawet przez lata. I teraz też oczywiście zajebiście, dzisiaj wpadł z bratem i ziomkiem, którego też kiedyś poznałem, pomogli mi w zawieszeniu TV na ścianę, ja postawiłem piwko i pizzę. Po czym zaproponowali wyjście na miasto, to pomyślałem, że niech będzie. Tylko wyjść postanowili o 23, godzinę po łyknięciu woreczków z amfetaminą, więc stwierdziłem, że może to nie dla mnie na dzisiaj :kekeke:

 

Trochę pogadaliśmy o narkotykach, bo to zaprawieni w bojach zawodnicy. Brat kumpla mega się cieszy na najbliższy okres grzybowy, bo podobno Szkocja ma idealne warunki dla grzybków i opowiadał ile trzeba zjeść dla jakiego stanu. No i jak Ci ktoś przedstawia to wszystko w taki prosty i logiczny sposób, to aż kusi spróbować :-k Ale jakoś kłóci się to nie tylko z moją obecną sytuacją życiową, kiepskimi doświadczeniami z ziołem i ogólnym podejściem do narkotyków. Z drugiej strony, może właśnie dojrzewam, żeby w końcu spróbować co i jak? :-k 

 

Póki co umówiłem się na zjaranie w najbliższych dniach, po raz pierwszy od... 5 lat? Też fajnie :) 

żona wyjechała, to można przyćpać? :keke:

Odnośnik do komentarza
36 minut temu, smigler napisał:

:< a szkoda, bo trapollo buja ośką od 3 dni na przemian z nowym albumem young thuga

 

jakie aferki? dawać linki i jakieś tldr

No ogolnie to aferka z FYMem i zlotem byla najwieksza, tldr nizej

W dniu 18.08.2018 o 14:59, dziki_ryj_ napisał:

Wszyscy tacy mądrzy a wydymal was na kasę sledzik z Bialegostoku

 

Odnośnik do komentarza
23 minuty temu, kuab napisał:

No ogolnie to aferka z FYMem i zlotem byla najwieksza, tldr nizej

 

:O

w ogóle to czuję się zraniony, że nikt nie wymienił mnie w temacie wielcy nieobecni ;((

7 lat na forum, 5 tysięcy postów, 35 miejsce pod względem reputacji, godziny życia tu zmarnowałem, a wy tam wpisujecie jakieś nicki randomów sprzed 10 lat ehhhh

zawiodłem się bardzo

  • Lubię! 1
  • Smutny 3
Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...