Skocz do zawartości

Marynia zdobywa 544 mistrzostwa Szkocji z rzędu grając Celtikiem


lad

Największe wyzwanie w FM to?  

44 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Za tydzień do Berlina :jupi: 

Smuci mnie tylko, że ja wydam więcej na ten wyjazd niż FCN na wzmocnienia :( To jest absurd co się zrobiło po awansie. A jak znam tych mózgów, to w zimie będą paniczne zakupy, które oczywiście nic nie dadzą, a hajs utopion. Nie wiem, naprawdę nie wiem na co liczą w Norymberdze. Ale przynajmniej będzie materiał poglądowy na "jak to? po co nowi? awansowaliście, to dajcie grać tym co wywalczyli awans".

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
4 minuty temu, lad napisał:

Może po prostu chcą śrubować rekord liczby spadków z Bundesligi?

Ale to ma Koeln, to nie ma sensu za bardzo, bo mogą tylko wyrównać :( 

Punktów też nie pobiją, bo Tasmania miała 10 jak spadała. Ale może? :-k 

W ogóle nie rozumiem na co liczą. Ale jesli FCN się utrzyma, to wow. Bezgraniczny szacunek. Ale nie wiem jak to ma się wydarzyć :( 

Odnośnik do komentarza

Ja wreszcie dostałem wszystkie nagrania od filmowca ze ślubu, umawialiśmy się tylko na teledysk (7 minut), który już dawno mam, ale teściowa chciała obejrzeć 'cały film na płycie'. Uwaga waży to 130 gb :D Kupiłem przenośny dysk i już mam. Problem, że koleś nagrywał sobie 'pod teledysk', więc są cięcia, zwolnione tempa, brak głosu... Gdy tylko dodałem te ponad 100 filmików na oś czasu to renderowało mi się całą noc, a film trwa ponad 5h :D Jak to teraz ogarnąć przyspieszenia, spowolnienia...

 

@Pulek, jak coś to alko pomaga przed kościołem ;) Ja najpierw kieliszek (od wina) chlapnąłem podczas ubierania się ze świadkiem, a potem już z teściem u niego w domu jak czekaliśmy na "godzinę W" :D

 

Odnośnik do komentarza

Ale mam pakę na przyszły sezon. Jak nie trafię na United, to będzie ćwierćfinał.

Tylko nie wiem jak ich wszystkich pomieszczę. Przydałaby się wielka sprzedaż, jak z Lo Celso :-k 

Chciałbym sprzedać jednego PŚa i jednego OŚa, bo ci co przyjdą/są na wypożyczeniu się marnują już i można by ich też spieniężyć po odpowiedniej promocji :-k 

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...