Skocz do zawartości

Marynia zapomina wpłacić 543 złotych ośrodkowi na Zlot CeeManiaków i jest zmuszona zaprosić wszystkich do Mrągowa


krzysfiol

Jak zakończy się tegoroczny zlot?  

53 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Zawsze myślałem, że BWM-D jest ok do roli holding midfieldera, ale spróbuję z CM-D bo rzeczywiście tam często jest dziura w której np. de Bruyne fajnie operował (chociaż dawałem mu tight marking i closing down). Aubameyang dochodzi do dużej ilości sytuacji, ale skuteczność woła o pomstę do nieba. Spróbuję go teraz z CF-A. 

Odnośnik do komentarza

Dobry.

 

Szkolenie w piątek zakończone. Służba przygotowawcza zakończona egzaminem. Dodam tylko, że zdanym :cool: 

Oby jutro iść do kadr i podpisać podwyżkę- taką mam nadzieję, bo teraz będę musiał trochę kaski wydać na pierdoły: telefon, koszulki, buty i dziary bym chciał do tego dorzucić. 

Odnośnik do komentarza

Pytanie, jak działają te "doładowania" do PS?

 

https://lowcygier.pl/promocje-pudelkowe/abonament-playstation-plus-na-12-miesiecy-za-179-zl-mozliwe-159-zl-w-komputroniku/

 

Rozumiem, że tam jest jakiś kod, który potem mogę wpisać w PS? (zawsze przedłużałem abo cyfrowo) Chodzi o to, że ktoś znajomy w PL może mi to kupić i po prostu podać potem kod? :) 

 

(Mój PS Plus jest podpięty pod Polskę, więc powinno działać)

Odnośnik do komentarza
45 minut temu, schizzm napisał:

Pytanie, jak działają te "doładowania" do PS?

 

https://lowcygier.pl/promocje-pudelkowe/abonament-playstation-plus-na-12-miesiecy-za-179-zl-mozliwe-159-zl-w-komputroniku/

 

Rozumiem, że tam jest jakiś kod, który potem mogę wpisać w PS? (zawsze przedłużałem abo cyfrowo) Chodzi o to, że ktoś znajomy w PL może mi to kupić i po prostu podać potem kod? :) 

 

(Mój PS Plus jest podpięty pod Polskę, więc powinno działać)

Tak, tam jest kod. Jak masz konto PL to pewnie powinno działać.

  • Dzięki! 1
Odnośnik do komentarza
W dniu 11.08.2018 o 17:27, Misiek napisał:

Ja jebie, powrót dzisiaj znad morza to nie jest polski klub... Pierwszy raz stałem na autostradzie :-k Że nie wspomnę o obwodnicy Trójmiasta... Że nawet nie wspomnę o wyjeździe z Jastrzębiej Góry, bo się ktoś tak solidnie rozkurwić musiał, że helikopter pogotowia szukał miejsca do wylądowania... Musiałem się wrócić i przez Karwię wyjeżdżać...

 

4 minuty temu, Brudinho napisał:

A więc@reaper@klinsmann@ajerkoniak przyjaciółka chce sobie kupić produkt appla. Chcę coś na dłużej, coś na czym złoży sobie filmik z podróży i to w sumie wszystko a ja totalnie nie wiem co jej poradzić bo poradziłbym jej wszystko oprócz maca xd

najtańszy air,. ew. z rozszerzonym dyskiem jak bedzie sporo video miała, im taniej tym lepiej. 

 

ja robie swój kanał na yt, iMovie jest fajne dla takiego zielonego żabola jak ja

@Misiek Ty to masz szczescie, było na noc wracac a nie w ciagu dnia pauko :P

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
5 godzin temu, lad napisał:

Ej, @ajerkoniak serious question. Jak się nauczyłeś gotować? Korzystasz z przepisów czy tworzysz coś po swojemu? I jak długo jest to twoją pasją (bo chyba tak jest?)?

 

Podstawy łapałem oglądając dużo YT, potem to przekładając na własne próby.  Z czasem zmieniałem coś w przepisie np przyprawy i tworzyłem na przykład własne marynaty. Naturalnie miałem pierdylion wpadek, ale w końcu zacząłem sobie wyrabiać zmysły trochę, wyczucie i techniki gotowania. Poza rzeczami w stylu "podsmaż, potnij i tyle" zacząłem WCHUJ oglądać o innych technikach i trochę od strony chemicznej. Tzn dlaczego mięso się tak, a nie inaczej zachowuje potraktowane ciepłem od patelni albo od pary, dlaczego stek musi odpocząć itp itd

 

24 minuty temu, Brudinho napisał:

A więc@reaper@klinsmann@ajerkoniak przyjaciółka chce sobie kupić produkt appla. Chcę coś na dłużej, coś na czym złoży sobie filmik z podróży i to w sumie wszystko a ja totalnie nie wiem co jej poradzić bo poradziłbym jej wszystko oprócz maca xd

 

No Air idealnie. Ja mam 128GB dysk i kartę pamięci 128GB. Zdarzyło mi się montować coś nawet w Adobe Premiere. Co prawda nie jest to demon prędkości, ale pozwala na montowanie bez kłopotu takich podstaw jak filmiki z wakacji, a jak puścisz renderowanie to nie umiera i pozwala na inne procesy. Dla amatora Air imo jest ideolo.

  • Lubię! 3
Odnośnik do komentarza
  • lad zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...