Skocz do zawartości

Marynia zapomina wpłacić 543 złotych ośrodkowi na Zlot CeeManiaków i jest zmuszona zaprosić wszystkich do Mrągowa


krzysfiol

Jak zakończy się tegoroczny zlot?  

53 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Eh, ja się właśnie męczę z książką papierową :/ Jakie to nieporęczne, niszczy się w plecaku , gdzieś tam się rozkleiła (bo z biblioteki roboczej) i wszystkie strony się przechylają w to miejsce :/ Nie wspominając o tym, że jakieś zakładki trzeba używać albo pamiętać numer strony gdzie się skończyło... jebać papier.

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, ajerkoniak napisał:

Dalej uważam, że to była bardzo rozsądnie wydana premia

Jako miłośnik LEGO od 1985 potrafię zrozumieć i docenić. Gorzej z moimi znajomymi, którym muszę tłumaczyć moje trzy Technics, które złożyłem mocno po 35. urodzinach, a są na widoku ;) 

Odnośnik do komentarza

Nie no, ja ogólnie rozumiem książki cyfrowe i gdyby nie moja miłość do papieru to bym dawno miał Kindle'a. Mamie kupiliśmy na któreś urodziny i uważam, że to mega rzecz, więc respect i no hard feelings.

 

4 minuty temu, me_who napisał:

Jako miłośnik LEGO od 1985 potrafię zrozumieć i docenić. Gorzej z moimi znajomymi, którym muszę tłumaczyć moje trzy Technics, które złożyłem mocno po 35. urodzinach, a są na widoku ;) 

 

Napisałem do znajomej, która równie kocha Lego i SW jak kupiłem, że "lajtowo złożę w max 4h".

 

Męczyłem się z tym ponad 6 godzin :D już nie mogłem wysiedzieć na podłodze bo nigdzie indziej nie miałem tak dużej powierzchni do rozłożenia 700 klocków xd

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Tego mi brakuje przy płytach. Oczywiście to super, że teraz praktycznie wszystkie utwory są za grosze, albo w ogóle za darmo, ale czasem brakuje mi tej półki z płytami, gdzie można sobie przejrzeć, zdecydować na co się ma ochotę itp. To jednak trochę inny klimat po prostu. 

Odnośnik do komentarza
46 minut temu, ajerkoniak napisał:

Tak mnie naszło, że jak wielbię technologię w codziennym użytku (bluetooth w aucie, płacenie telefonem itp) to pomijając, że książki nie tknę w formie cyfrowej to dodatkowo lubię czasem dla relaksu siąść z notesem, dobrą kawą (Ethiopia Yirgacheffe) i sobie rozpisać taksę jaką bym chciał zrobić w FMie ^^

 

Kiy5UOH.jpg

 

Są internety, jest krem do rąk - będzie zabawa :eusa_dance::_winkle:

  • Lubię! 4
  • Haha 2
  • Hurra! 3
Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, jmk napisał:

 

Tzn.? 

 

Masz bardzo "sztywny" styl. Odnoszę wrażenie, jakbym czytał rozprawkę szkolną lub wypracowanie. Wyluzuj trochę, odpuść trochę tę poukładaną formę. Recenzje przeszły przemianę, pisz więcej "od siebie" i na zdecydowanie większym luzie (ale też żeby nie przegiąć w drugą stronę ;)), bez takiego sztywnego trzymania się formy.  :) 

  • Lubię! 2
Odnośnik do komentarza

Ja jebie, powrót dzisiaj znad morza to nie jest polski klub... Pierwszy raz stałem na autostradzie :-k Że nie wspomnę o obwodnicy Trójmiasta... Że nawet nie wspomnę o wyjeździe z Jastrzębiej Góry, bo się ktoś tak solidnie rozkurwić musiał, że helikopter pogotowia szukał miejsca do wylądowania... Musiałem się wrócić i przez Karwię wyjeżdżać...

Odnośnik do komentarza
4 godziny temu, me_who napisał:

W tym pierwszym filmiku mówią o tak wielu rzeczach, ze zwariowałem. Szczególnie ta praca dla obozowiska mnie jara. Zawsze w grach rozbudowa bazy/współpraca z NPCami to jest mój soft spot.

Są jakieś spoilery? Nie grałem w 1, może doczekam kiedyś reedycjy na PS4 (albo tej usługi do grania wstecz), inaczej nie zagram w RDR2. A generalnie RDR1 to moja NAJ gra, którą chcę zagrać ever :roll: 

 

 

Odnośnik do komentarza
  • lad zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...