Skocz do zawartości

Marynia zapomina wpłacić 543 złotych ośrodkowi na Zlot CeeManiaków i jest zmuszona zaprosić wszystkich do Mrągowa


krzysfiol

Jak zakończy się tegoroczny zlot?  

53 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Finał Pucharu Ligi z STJ :matrix: 

Nie ma chuja, poza bramkarzem gra pierwszy skład. Choć w lidze to nic nie dało, bo te chuje zremisowały ze mną 1-1 oddając jeden strzał. A żeby zremisować musiałem czekać aż se strzelą samobója. Rozbraja mnie ten klub :keke: 

 

0-0 HT, zero celnych strzałów :roll: Nie ogarniam tego. Przed chwilą wygraliśmy z Valncią 3-2, dwucyfrowa liczba strzałów, a tu znowu to samo. Cholerny kryptonit.

Nadal 0-0 i dogrywka xD

1-0, Milik w 115', jaki fuks, jakbym przegrał trzeci raz z rzędu w karnych to bym się zdenerwował :-k 

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
15 minut temu, Makk napisał:

Dobry dzień.

 

Kurczę, chyba w Red Dead Redemption 2 zabujam się bardziej niż w W3 :-k Niby taki Wiesław na dziki zachodzie, ale... no właśnie ten dziki zachód, kowboje, Indianie :P To jest, to co zawsze uwielbiałem. 

W tym pierwszym filmiku mówią o tak wielu rzeczach, ze zwariowałem. Szczególnie ta praca dla obozowiska mnie jara. Zawsze w grach rozbudowa bazy/współpraca z NPCami to jest mój soft spot.

  • Lubię! 2
Odnośnik do komentarza

Poważnie się zastanawiam nad zaoferowaniem kontraktu Milikowi :-k W lidze nie strzela goli seryjnie, ale za to w LM jest nieoceniony. Nie strzelił gola tylko w meczach z City (1-4 i 0-0), ale nadrobił troszkę strzelając dwie w meczu z Valencia w Glasgow (3-2). Fazę grupową zamyka z bilansem 5 goli.

Odnośnik do komentarza

Przez ten wyjazd do Ingolstadt w kwietniu uświadomiłem sobie jak strasznie mi brakowało meczów FCN. Już się nie mogę doczekać tego wyjazdu do Berlina. I już kminię jak lecieć na mecz z Fortuną. I koniecznie jakiś mecz w Nbg. I znowu chciałbym zaliczyć derby z Furth, to jest kosmos. Może Marysia losująca DFB Pokal będzie łaskawa.

Piosenka frankońskiego Janusza :wub: 

Odnośnik do komentarza

Tak mnie naszło, że jak wielbię technologię w codziennym użytku (bluetooth w aucie, płacenie telefonem itp) to pomijając, że książki nie tknę w formie cyfrowej to dodatkowo lubię czasem dla relaksu siąść z notesem, dobrą kawą (Ethiopia Yirgacheffe) i sobie rozpisać taksę jaką bym chciał zrobić w FMie ^^

 

Kiy5UOH.jpg

  • Lubię! 6
  • Uwielbiam 3
Odnośnik do komentarza
  • lad zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...