Skocz do zawartości

Marynia zapomina wpłacić 543 złotych ośrodkowi na Zlot CeeManiaków i jest zmuszona zaprosić wszystkich do Mrągowa


krzysfiol

Jak zakończy się tegoroczny zlot?  

53 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

O matko, nawet jak dla mnie TVP przegina :D Tzn, niby sprawa z dupy, ale jednak... włączyłem TVP1 przez przypadek trafiając na Wiadomości, bo zawsze jak skończę coś oglądać (Lechia - Miedź) to zaczynam od przejścia przez wszystkie kanały :keke: A tam reportaż o rodzicach ukraińskich, których córka przeszła na Islam przez indoktrynację w szkole i chce rodzić dzieci muzułmaninowi i tę dziewczynę państwo zabrało do pogotowia opiekuńczego.

Odnośnik do komentarza
4 minuty temu, jmk napisał:

O matko, nawet jak dla mnie TVP przegina :D Tzn, niby sprawa z dupy, ale jednak... włączyłem TVP1 przez przypadek trafiając na Wiadomości, bo zawsze jak skończę coś oglądać (Lechia - Miedź) to zaczynam od przejścia przez wszystkie kanały :keke: A tam reportaż o rodzicach ukraińskich, których córka przeszła na Islam przez indoktrynację w szkole i chce rodzić dzieci muzułmaninowi i tę dziewczynę państwo zabrało do pogotowia opiekuńczego.

 

Polecam konto Leskiego, codziennie relacjonuje co tam w Dzienniku TV słychać, nie muszę się zniżać do oglądania :)

 

https://twitter.com/kmleski/status/1027608616201859073

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
5 minut temu, Feanor napisał:

 

Polecam konto Leskiego, codziennie relacjonuje co tam w Dzienniku TV słychać, nie muszę się zniżać do oglądania :)

 

https://twitter.com/kmleski/status/1027608616201859073

 

Nie no jak pisałem, to był przypadek;) Od jakiegoś czasu w ogóle nie interesuje się polityką/wiadomościami.

 

4 minuty temu, klinsmann napisał:

hola VPN, zmienaisz na UK i jazda

 

Opera też ma VPN od razu ;)

 

2 minuty temu, me_who napisał:

Trochę rozumim. Bo codziennie odpalam skład FCN i kurwa się łapię za głowę.

Ej serio, jako postronni kibice, kojarzycie kogoś?

 

Ewerthona.

 

Ale to chyba nie ten ;):kekeke:

Odnośnik do komentarza
  • lad zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...