Skocz do zawartości

Marynia zapomina wpłacić 543 złotych ośrodkowi na Zlot CeeManiaków i jest zmuszona zaprosić wszystkich do Mrągowa


krzysfiol

Jak zakończy się tegoroczny zlot?  

53 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 24.04.2010 o 19:15, Maślak napisał:

 

Odpowiem Ci gnoju bardzo prosto. Mam w dupie Twoje oceny, gdyż mój dochód miesięczny jest większy od Twojego rocznego. I powiem szczerze pieprze co piszesz, gdyż na obiad wydaję więcej niż Ty zarobisz w miesiąc. Dziś wydałem na kolację 1 tysiąc i nie zrobiło to na mnie jakiegoś wrażenia I nie muszę się napinać gdyż nie interesuje mnie to co Ty o mnie myślisz.I powiem szczerze znudziła mi się zabawa w CM forum więc pa. Może kiedyś się pojawię a może nie.Na razie mnie to wali.

 

 

No i właśnie

Odnośnik do komentarza
37 minut temu, krzysfiol napisał:

 No nie ukrywam, że jak zostałem adminem, to sobie przejrzałem stare adminownie ;)

Ja miałem taki zamiar, ale szybko mi się odechciało :keke: Co jakiś czas sobie obiecuję, że w końcu ogarnę i potem zapominam xd

Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, Man_iac napisał:

Dostaliście alerty pogodowe sms-em? Tak się zastanawiam, czy to rozsyłają według klucza geograficznego (a jeżeli tak, to kto i dlaczego przetwarza dane o lokalizacji?), czy po prostu do wszystkich? 

Tak. o 13:15. Do tej pory cisza i spokój :-k

Odnośnik do komentarza
  • lad zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...