Skocz do zawartości

Marynia zapomina wpłacić 543 złotych ośrodkowi na Zlot CeeManiaków i jest zmuszona zaprosić wszystkich do Mrągowa


krzysfiol

Jak zakończy się tegoroczny zlot?  

53 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

5 minut temu, Fenomen napisał:

porownanie z czapy, szerpa jest zawodem, profesja

picie wodki czyms takim na pewno nie jest :>

No to Polak - złodziej. Tez profesja :P 

Juz to sobie wyobrazam - podchodzi do Feno kolega z pracy i mowi "Hej Feno, sasiad ma fajne BMW. Moze moglbys mi je dla mnie ukrasc? Ty jestes z Polski - wy sie tam na tym znacie". :keke: 

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
27 minut temu, Fenomen napisał:

poza tym ja ich mega szanuje, corocznie w ultramaratonie dookola Everestu Nepalczycy nie maja sobie rownych; Hercog w zeszlym roku osiagnal wielki sukces, bo zajal 11 miejsce ogolem, ale byl pierwszy wsrod nie-Nepalczykow :D

 

Ja szanuję murzynów, że wytrzymują te upały i są w stanie nosić te ciężkie lektyki ;) 

  • Lubię! 5
Odnośnik do komentarza

A propos szerpow to jest to trochę śmieszne, że o takim Europejczyku wchodzacym na Mount Everest trabia wszystkie media a tacy szerpowie włażą tam pewnie  kilka razy w roku do tego niosąc bagaże a często też ratując dupe i nikt o nich nawet nie wspomni (Tak ż imienia i nazwiska) :D 

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
  • lad zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...