Skocz do zawartości

Marynia zapomina wpłacić 543 złotych ośrodkowi na Zlot CeeManiaków i jest zmuszona zaprosić wszystkich do Mrągowa


krzysfiol

Jak zakończy się tegoroczny zlot?  

53 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, Gabe napisał:

 

Może to było lokalne centrum kultury? ;) 

Nie wiem czy wiesz, ale w Gąsawie jest stadion im. Leszka Białego na którym gra LKS Gąsawa w hokeja na trawie. W ostatnim meczu przegrywali 0:4 na 15 minut przed końcem i wygrali 5:4.

 

PDK :ninja: 

  • Lubię! 2
  • Uwielbiam 3
Odnośnik do komentarza
18 minut temu, Reaper napisał:

Ostatnio robiłem taką prezkę w firmie o Polakach i polskiej kulturze i na początek poprosiłem o stereotypy i podkreśliłem, że negatywne są też jak najbardziej OK. Wszyscy dawali pozytywne, po czym Niemka z zawstydzeniem powiedziała, że dużo kradniemy ;) Powiedziałem, że nie jestem zdziwiony, że słyszę to akurat od niej ;) 

Było odpowiedzieć żeby oddała nam 945 mld euro z wojny ;)

Odnośnik do komentarza
30 minut temu, Hajd napisał:

Może najpierw ty mu pomóż w napierdoleniu się jak szpadel albo kradzieży samochodu?

ale co zlego jest w byciu szerpa? Nepalczycy maja do tego naturalne predyspozycje, a poza tym przeciez dostaja za to hajs, to nie jest zadne niewolnictwo czy praca przymusowa

Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, Fenomen napisał:

ale co zlego jest w byciu szerpa? Nepalczycy maja do tego naturalne predyspozycje, a poza tym przeciez dostaja za to hajs, to nie jest zadne niewolnictwo czy praca przymusowa

A czy Ty jako Polak dla każdego turysty chciałbyś się przebierać w strój krakowiaka i tańczyć co wieczór do kotleta?

Nie jestem jakoś zadowolony ze swojej drużyny w fantasy :< Jakieś gówno w tym sezonie w tym premier league. 

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Kiedyś przeczytałem w wywiadzie z jakimś polskim himalaistą anegdotę o szerpach. Jeden z nich słysząc, że himalaiści są z Polski pochwalił im się książeczką, w której członkowie wypraw, którym towarzyszył wpisywali swoiste rekomendacje. No i w tej książeczce był też wpis w języku polskim: "nie bierzcie tego chuja" 

  • Lubię! 2
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
17 minut temu, Fenomen napisał:

ale co zlego jest w byciu szerpa? Nepalczycy maja do tego naturalne predyspozycje, a poza tym przeciez dostaja za to hajs, to nie jest zadne niewolnictwo czy praca przymusowa

A Polacy maja naturalne predyspozycje do bycia niewolnikami :roll: W koncu slowo Slowianie pochodzi od niewolnika.

Odnośnik do komentarza
8 minut temu, Hajd napisał:

Chodzi mi o to, że traktujesz gościa stereotypowo

przeciez bycie szerpa to zaden wstyd, robota jak kazda inna, robota jak kazda inna;

abstrahujac od tego, ze co drugi Nepalczyk ma w imieniu i / lub nazwisko slowo Sherpa :P

poza tym ja ich mega szanuje, corocznie w ultramaratonie dookola Everestu Nepalczycy nie maja sobie rownych; Hercog w zeszlym roku osiagnal wielki sukces, bo zajal 11 miejsce ogolem, ale byl pierwszy wsrod nie-Nepalczykow :D

Odnośnik do komentarza
7 minut temu, Fenomen napisał:

przeciez bycie szerpa to zaden wstyd, robota jak kazda inna, robota jak kazda inna;

abstrahujac od tego, ze co drugi Nepalczyk ma w imieniu i / lub nazwisko slowo Sherpa :P

poza tym ja ich mega szanuje, corocznie w ultramaratonie dookola Everestu Nepalczycy nie maja sobie rownych; Hercog w zeszlym roku osiagnal wielki sukces, bo zajal 11 miejsce ogolem, ale byl pierwszy wsrod nie-Nepalczykow :D

Feno, odwróć sytuację. Jedziesz do Nepalu. Widzą Cię ludzie i pierwsze co, to mówią "o pan z Polski? Zapraszam na maraton picia wódki, będziemy chlali przez dwa tygodnie, Polacy są w tm dobrzy i niech się pan nie czuje zaszufladkowany ja bardzo to szanuję i co więcej płacę za wódkę".

  • Lubię! 8
Odnośnik do komentarza
4 minuty temu, me_who napisał:

Feno, odwróć sytuację. Jedziesz do Nepalu. Widzą Cię ludzie i pierwsze co, to mówią "o pan z Polski? Zapraszam na maraton picia wódki, będziemy chlali przez dwa tygodnie, Polacy są w tm dobrzy i niech się pan nie czuje zaszufladkowany ja bardzo to szanuję i co więcej płacę za wódkę".

porownanie z czapy, szerpa jest zawodem, profesja

picie wodki czyms takim na pewno nie jest :>

Odnośnik do komentarza
  • lad zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...