Skocz do zawartości

Marynia zapomina wpłacić 543 złotych ośrodkowi na Zlot CeeManiaków i jest zmuszona zaprosić wszystkich do Mrągowa


krzysfiol

Jak zakończy się tegoroczny zlot?  

53 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Fakt faktem FYM coś wspominał o problemach zdrowotnych, a nigdy chyba jakoś szczegółowo. Gdyby to był powód to dalej jednak to nic nie zmienia, a sugeruje ładne problemy z moralnością.

4 minuty temu, Pulek napisał:

w ogóle 'powrót' Mitnicka to jedna z bardziej żenujących rzeczy w ostatnim czasie :-k szukanie atencji, te sprawy. no nie!

 

Ano teraz ogarnąłem wpisy w zlotowym, żenua.

Odnośnik do komentarza
4 minuty temu, ajerkoniak napisał:

Fakt faktem FYM coś wspominał o problemach zdrowotnych, a nigdy chyba jakoś szczegółowo. Gdyby to był powód to dalej jednak to nic nie zmienia, a sugeruje ładne problemy z moralnością.

No ja nie mówię tutaj o opcji przeznaczenia kasy ze zlotu na leczenie, tylko bardziej, że coś mu się mogło nagle stać i dlatego nie ma z nim kontaktu. Wiem, że prawdopodobieństwo małe, że akurat w tym terminie, zwłaszcza, że pisał już coś o przelewaniu kasy jeszcze przed zlotem, ale całkiem wykluczyć nie można. 

 

Przeznaczenie kasy na leczenie to oczywiście żadne wytłumaczenie, zwłaszcza biorąc pod uwagę, że historia tego forum pokazuje, że jakby taki problem opisał i poprosił, to pewnie by tę kasę dostał. 

Odnośnik do komentarza
10 minut temu, ajerkoniak napisał:

Fakt faktem FYM coś wspominał o problemach zdrowotnych, a nigdy chyba jakoś szczegółowo. Gdyby to był powód to dalej jednak to nic nie zmienia, a sugeruje ładne problemy z moralnością.

 

Ano teraz ogarnąłem wpisy w zlotowym, żenua.

Żeby tylko w złotowym :roll:

Odnośnik do komentarza

A @Meler to już nam tak "zdziadział" że nawet zwyczajnego ludzkiego wypierdalaj nie napisze :P 

12 minut temu, ajerkoniak napisał:

Od jakiegoś czasu chodzi mi po głowie plan takiego FMa typowo tylko z menadżerskimi zadaniami. Tak, że kontrakty, transfery i WSZYSTKIE negocjacje ogólnie bym zostawił dyrektorowi sportowemu i zarządowi. Chyba poczekam jak Roma zamknie okienko, bo fajną ekipę robią, no i Monchi to Monchi jednak :-k

 

Ja próbowałem, ale absurdy przy sprowadzanych zawodnikach i cyferki na kontraktach mnie rozjebywały.

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
14 minut temu, ajerkoniak napisał:

Od jakiegoś czasu chodzi mi po głowie plan takiego FMa typowo tylko z menadżerskimi zadaniami. Tak, że kontrakty, transfery i WSZYSTKIE negocjacje ogólnie bym zostawił dyrektorowi sportowemu i zarządowi. Chyba poczekam jak Roma zamknie okienko, bo fajną ekipę robią, no i Monchi to Monchi jednak :-k

Próbowałem się tak bawić w FM16. Transfery doprowadzały mnie do płaczu. Sprzedawał mi np. trzech z pięciu PŚ i sprowadzał za nich trzech OP. Może w nowszym to lepiej działa.

Odnośnik do komentarza

Tzn ja nie chce oddać sto pro kontroli, a raczej takiej, że zgłaszam zapotrzebowanie na zawodnika umiejącego to i to, scouci szukają, dyrektor się bawi w transfer. Wiadomo, że jako menadżer precyzujesz dyrektorowi jakich zawodników chcesz sprowadzić, z jakimi przedłużyć kontrakty, jakich sprzedać itp. No i niech mi juniorów sprowadza i w sumie tyle :)

Odnośnik do komentarza
58 minut temu, MitnickMike napisał:

Teraz to każdy będzie po Fymie jeździł a jak się odrodzi, wróci na forum i powie, że z tych 3tys zrobił 6tys to będą go na rękach nosić :profesor:

 

Tobie się prawie udało ;) z moich potencjalnych kosztów 4k wyszło 10 ;)

 

 

  • Lubię! 1
  • Smutny 1
  • Haha 17
  • Uwielbiam 1
Odnośnik do komentarza
1 hour ago, ajerkoniak said:

Tzn ja nie chce oddać sto pro kontroli, a raczej takiej, że zgłaszam zapotrzebowanie na zawodnika umiejącego to i to, scouci szukają, dyrektor się bawi w transfer. Wiadomo, że jako menadżer precyzujesz dyrektorowi jakich zawodników chcesz sprowadzić, z jakimi przedłużyć kontrakty, jakich sprzedać itp. No i niech mi juniorów sprowadza i w sumie tyle :)

w 18 to chyba jest (zupełnie inny system skautingu), ale nie testowałem, bo dla mnie transfery do największa frajda z gry :-k

Odnośnik do komentarza
[mention=195]Vami[/mention] - widziałeś? Był pożar w słodowni Weyermanna:
https://www.infranken.de/regional/bamberg/malzfabrik-weyermann-in-bamberg-in-flammen-einsatzkraefte-kaempfen-vor-ort-gegen-den-brand;art212,3606955
 
Niestety mój niemiecki nie pozwala mi przeczytać o stratach :-k 
Widziałem. Szkoda. Niedawno beczkownia w USA też poszła w pizdu...

Wysłane z mojego VTR-L29 przy użyciu Tapatalka

a to chyba ta slodownia do ktorej zapraszala ta kobita na festiwalu we wrocku, co nie [mention=195]Vami[/mention]
Tak

Wysłane z mojego VTR-L29 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza

Jedna z rzeczy, które mnie najbardziej w grze irytują to wpieprzający się zarząd. Nieraz mi się zdarzyło, że wychowałem zajebistego juniora, zdaję sobie sprawę że nie da się go utrzymać np. w polskiej lidze, więc negocjuję za niego kwotę transferową. Udało się np. 6 mln €, a 3 dni później zarząd zgadza się na 4 mln i nic z tym nie można zrobić. 

Odnośnik do komentarza
 
Z palonego jęczmienia. Po co robić słód, a później go palić?
Jest tez slod palony. Lepiej sie filtruje niz nieslidowany jęczmień palony choćby. Ma też ciut inny profil.

Wysłane z mojego VTR-L29 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
  • lad zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...