Skocz do zawartości

Marynia zapomina wpłacić 543 złotych ośrodkowi na Zlot CeeManiaków i jest zmuszona zaprosić wszystkich do Mrągowa


krzysfiol

Jak zakończy się tegoroczny zlot?  

53 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Dziś dzień wniosków :D 

 

Jak się udało nie odchodząc od biurka wypełnić wniosek o Dobry Start (zwany 300+), to stwierdziłem, że pójdę za ciosem i złożę wniosek o Kartę Mazowiecką. I tu zaczęły się schody - w XXI wieku nie można tego zrobić elektronicznie (zasłaniają się RODO, ale pewnie po prostu im się zabezpieczeń nie chce robić :pfff: ), i co prawda nie muszę iść po wniosek, żeby go wypełnić, ale muszę go ściągnąć, wydrukować, wypełnić, dołączyć zdjęcie (które będą skanować - a wystarczył by mój skan), dostarczyć osobiście - lub pocztą - do wskazanego punktu obsługi klienta, a po otrzymaniu informacji, że karta jest gotowa (chyba mailem, ale znając KM, to może być i pocztą tradycyjną) pofatygować się po jej odbiór.

 

No ale wygoda z faktu posiadania takiej karty zwycięży i się zbiorę i ten wniosek złożę...

Odnośnik do komentarza
53 minuty temu, Reaper napisał:

Skąd staty? Dostałeś jakiegoś maila czy sobie policzyłeś na koncie?

 

Mi wychodzi ok. 150, ale ja nie jestem panem biznesmenem, co musi być ciągle podchmielony :keke: 

Dostałem na maila.

Kiedyś liczyłem, to co miesiąc na trzech współników wychodzi ok 1000 PLN za Ubera. Takie uroki alkobiznesu :D

Odnośnik do komentarza
5 minut temu, Vami napisał:

Dostałem na maila.

Kiedyś liczyłem, to co miesiąc na trzech współników wychodzi ok 1000 PLN za Ubera. Takie uroki alkobiznesu :D

Powinniście zamieszkać razem w garażu jak prawdziwy startup, wtedy byście mogli brać razem ubera i wyszło by 300 zł :icek:

  • Lubię! 5
Odnośnik do komentarza
7 minutes ago, Reaper said:

Powinniście zamieszkać razem w garażu jak prawdziwy startup, wtedy byście mogli brać razem ubera i wyszło by 300 zł :icek:

 

#januszbiznesu #człowiekpolak

 

:kekeke:

 

Bry :) wczoraj zonk, poszedłem do włoskiej apteki po jakąś maść anty-infekcyjną na moją obtartą po piłce nogę, a tam lekarz i pielęgniarki :) jedna mnie pięknie poskładała za darmo :) zapłaciłem tylko za tubkę maści :)

Odnośnik do komentarza
4 minuty temu, Man_iac napisał:

Z oddawaniem drobniaków to jest dobra taktyka. Zaczynasz nową pracę, wyjmujesz dychę z portfela i mówisz, że znalazłeś. I za 10 złotych kupujesz sobie opinię mega uczciwego już na wstępie :kekeke: 

Albo frajera, co znalazł i oddał xd

Odnośnik do komentarza

Perypetie kolegi z poprzedniej pracy nabierają tempa: wynagrodzenie za lipiec dostał okrojone duuuuużo powyżej dopuszczalnych limitów, bo potrącono mu wczasy pod gruszą... Które już wcześniej zwrócił, bo się zgodził na skrócenie urlopu :keke: Czyli nie dość, że gruszy nie dostał, to jeszcze za wykorzystany tydzień urlopu zapłacił pracodawcy :keke:

A jak już dostał kasę mocno poniżej tego, co powinien był, to jeszcze został wyznaczony na wszystkie rozprawy sierpniowe, by nabić maksymalnie delegacje, które... Nie są mu wypłacane, tylko potrącane (!) na poczet zwrotu innych należności, co to się i tak nie należą :picard:

Będę zdziwiony, jeśli ktoś tym nie zainteresuje odpowiednich organów, bo to już trudno nazwać przegięciem pały.

Odnośnik do komentarza

Ja znalazłem dobry biznesplan @FYM:

 

1. Otwierasz fabrykę
2. Zatrudniasz robotników z Ukrainy
3. Zatrudniasz kierowniczkę, która ma na imię Maja
4. Na koniec miesiąca nagrywasz jak pani Maja pyta po kolei każdego czy potrzebuje wypłatę
5. Słyszysz odpowiedź "niepanimaju"
6. Profit

  • Lubię! 7
  • Haha 5
  • Dzięki! 1
  • Hurra! 3
Odnośnik do komentarza
  • lad zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...