Skocz do zawartości

Marynia zapomina wpłacić 543 złotych ośrodkowi na Zlot CeeManiaków i jest zmuszona zaprosić wszystkich do Mrągowa


krzysfiol

Jak zakończy się tegoroczny zlot?  

53 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Cebula 4 life. Nosacz Pjoter we własnej osobie ale to chyba zbytnio nie obciąża serwera. No i co tu kryć - już tak mam. Podobnie było z Twitterem, Instagramem i Facebookiem - masa lajków, polubień czy serduszek. Ale po jakimś czasie mi się nudzi, więc jest nadzieja dla Was.

 

Odnośnik do komentarza
26 minut temu, wojt3k napisał:

Cebula 4 life. Nosacz Pjoter we własnej osobieemoji6.png ale to chyba zbytnio nie obciąża serwera. No i co tu kryć - już tak mam. Podobnie było z Twitterem, Instagramem i Facebookiem - masa lajków, polubień czy serduszek. Ale po jakimś czasie mi się nudzi, więc jest nadzieja dla Was.

 

 

Jeszcze zatęsknicie za tymi lajkami!

Odnośnik do komentarza
Dałeś kiedyś minusa?

Chyba nie, Tapatalk nie ma takiej opcji. Tylko pozytywne reakcje są możliwe. Ale kiedyś faktycznie spróbuję zminusować wszystko co się nawinie i zobaczymy czy mi się spodoba i będzie nowy „trynd” jak mówił towarzysz Wiesław.
  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Reaper napisał:

Okropna jest :/ miałem nadzieję, że to żartv :/ uwielbiałem te pomarańczowe barwy

Mi się koszulki podobają nawet, logo mi nie pasi. Ten fiolet jest taki sobie. Ale ogólnie to barwy nowego sponsora - Megafon, to taki rosyjski TPSA, co oznacza, że Putin sponsoruje chłopaków :keke: 

Odnośnik do komentarza

czolem!

 

podobno ostatni dzien upalow dzis, ale za to ma dobic do 36 kreski...

o 6.30 gdy jechalem do pracy termometr przy ulicy pokazywal temperature powietrza 24 st :/

a najgorsze jest to, ze teraz pewnie to wszystko jebnie i zacznie tydzien lac, akurat jak we wtorek jade na krotki wywczas...

Odnośnik do komentarza
40 minut temu, Fenomen napisał:

czolem!

 

podobno ostatni dzien upalow dzis, ale za to ma dobic do 36 kreski...

o 6.30 gdy jechalem do pracy termometr przy ulicy pokazywal temperature powietrza 24 st :/

a najgorsze jest to, ze teraz pewnie to wszystko jebnie i zacznie tydzien lac, akurat jak we wtorek jade na krotki wywczas...

padać z tego co widzę ma jutro jutro w nocy, w sobotę 20... i tyle

Odnośnik do komentarza
  • lad zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...