Skocz do zawartości

Marynia zapomina wpłacić 543 złotych ośrodkowi na Zlot CeeManiaków i jest zmuszona zaprosić wszystkich do Mrągowa


krzysfiol

Jak zakończy się tegoroczny zlot?  

53 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

29 minut temu, me_who napisał:

To widzę, że bardzo poważnie traktujesz możliwość pójścia :D 

 

A co za radośc oglądania jak "PanomPiłkarzomSięNieChceBoPogodaNieSprzyja" za kase i w takim skwarze? Zostane w domu obejrze w telewizorni a dodatkowo o 17:30 leci Leeds - Stoke to pooglądam co tam Bielsa wymyślił zanim go wyjebią :keke: 

o i jeszcze mecz o tarcze miernoty? 

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
8 minut temu, me_who napisał:

No bo to klub, który w ostatnich 11 latach dokonał 3 transferów za piniondz, z czego 2 przed tym sezonem. I generalnie jestem ciekawy klubów ze Wschodu, które wracają z otchłani niższych lig.

W sumie włączyłem wcześniej, ale uznałem że to nie dla mnie i zrobiłem off. Namówiłeś mnie jednak :P 

2 minuty temu, ajerkoniak napisał:

Chwile się zastanawiałem nad meczem o Tarczę, ale zobaczyłem jakie składy wystawią i parskłem

 

Ooooo gdzie są przewidywane składy?

Przecież ten mecz od zawsze był śmiechowy, ale mam nadzieje że Sarri wystawi Bułke i wtedy bym obejrzał :P 

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, ajerkoniak napisał:

Livescore ma podejrzenia chyba. Ale w sumie znając obecne sytuacje kadrowe to będą zbliżone no bo 80% kadr ledwo wróciła do treningów.

Jeśli to apka LS, to oni przed meczem podają skład z ostatniego spotkania. Bo to co wybiegło na boisko znacznie się różni od tego co awizowano :-k 

Odnośnik do komentarza
7 minut temu, Meler napisał:

Pierwszy pełny dzień urlopu. Niedzica i Czorsztyn obśmigane, jestem pod wrażeniem młodych które nic nie marudziły tylko dymały po górach i zamkach. Mam nadzieję, że padną jak sznity o 20 i będę mógł w Civ pograć :)

 

 

Odpalam menedzaera hokejowego więc będę się odzywał pewno :P

Odnośnik do komentarza
7 godzin temu, Brudinho napisał:

 

A co za radośc oglądania jak "PanomPiłkarzomSięNieChceBoPogodaNieSprzyja" za kase i w takim skwarze? Zostane w domu obejrze w telewizorni a dodatkowo o 17:30 leci Leeds - Stoke to pooglądam co tam Bielsa wymyślił zanim go wyjebią :keke: 

o i jeszcze mecz o tarcze miernoty? 

Coś tam Pawie pograly ?

  • Lubię! 1
  • Uwielbiam 1
  • Hurra! 2
Odnośnik do komentarza
  • lad zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...