Skocz do zawartości

Marynia zapomina wpłacić 543 złotych ośrodkowi na Zlot CeeManiaków i jest zmuszona zaprosić wszystkich do Mrągowa


krzysfiol

Jak zakończy się tegoroczny zlot?  

53 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

42 minuty temu, me_who napisał:

A jeszcze lepszy pomysł na schudnięcie miał Wojciech Kowalczyk. On w swojej książce sugerował, ze na szybkie zrzucenie wagi najlepi zaczac dużo palić papierosów. Ale nie wiem co za nauka za tym stoi.

Bardzo prosta. Palenie wysusza śluzówki, a co za tym idzie zmniejsza apetyt. No ale jako były palacz stwierdzam, że lepiej być grubasem, niż palaczem.

 

A to, że tłuszcz się wytapia w temperaturze to zupełna oczywistość i wystarczy wyjąć masło z lodówki i położyć na słońcu, żeby to zobaczyć na własne oczy.

Odnośnik do komentarza
11 minut temu, Man_iac napisał:

Bardzo prosta. Palenie wysusza śluzówki, a co za tym idzie zmniejsza apetyt. No ale jako były palacz stwierdzam, że lepiej być grubasem, niż palaczem.

 

A to, że tłuszcz się wytapia w temperaturze to zupełna oczywistość i wystarczy wyjąć masło z lodówki i położyć na słońcu, żeby to zobaczyć na własne oczy.

No za pomocą miotacza ognia na pewno można zmniejszyć masę ciała człowieka :D 

Odnośnik do komentarza
25 minut temu, Reaper napisał:

Jak ja szanuję tego człowieka za dystans do siebie i brak jakichkolwiek oporów przed mówieniem w języku, którego dobrze nie zna. Wielki szacun :)

 

 

Przeprowadzałem w życiu trochę rekrutacji i wierz mi, że ten poziom języka to w CV określa się "zaawansowany" :kekeke:

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
  • lad zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...