Skocz do zawartości

Marynia zapomina wpłacić 543 złotych ośrodkowi na Zlot CeeManiaków i jest zmuszona zaprosić wszystkich do Mrągowa


krzysfiol

Jak zakończy się tegoroczny zlot?  

53 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

6 minut temu, schizzm napisał:

Też o tym pisałem wcześniej. Zebrał zamówienie, przypilnowal, gdy ja już o tym zapomniałem to znalazł mnie w tych ciemnościach i powiedział że wszystko gotowe do spożycia ;)

Brudi przynoszący kolejną porcję żarcia w sobotę: Ze mną nie zginiesz :keke: 

  • Lubię! 2
Odnośnik do komentarza
9 minut temu, ajerkoniak napisał:

 

Praca fizyczna w dużej temperaturze nie wpływa na szybsze spalanie czy cuś? Czy dalej tylko odwodnienie?

Nie, bo to by oznaczało że spadek wagi można stymulować temperaturą, a więc marzenie wszystkich grubasów :D tzn. niektórzy to oczywiście wykorzystują i robią na tym hajs, stad np. takie wynalazki jak pasy neoprenowe na brzuch :)

 

To tak samo jakbyś poszedł biegać i myślał, że jak się ubierzesz w dwie warstwy i przez to spocisz jak świnia, szybciej schudniesz. Niestety to tak nie działa. Na spalanie tłuszczu ma wpływ tylko ujemny bilans kaloryczny, a wysiłek fizyczny podbija zapotrzebowanie.

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, lad napisał:

Ja chyba w piątek ściągałem co się dało z gryla, bo wszystko było już czarne i co chwila pojawiał się ogień, a wszyscy mieli to w przysłowiowej pizdzie.

 

No i powinieneś nam dziękować, że uratowaliśmy Twoje szaszłyki, zostawiając je na drugi dzień ;)

 

56 minut temu, szramek napisał:

Ale szaszłyczki wyszły pycha

 

One był w sobotę :| I to skromnie mówiąc dzięki mnie i schizzmowi.

  • Dzięki! 1
  • Hurra! 1
Odnośnik do komentarza
  • lad zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...