Skocz do zawartości

Marynia zapomina wpłacić 543 złotych ośrodkowi na Zlot CeeManiaków i jest zmuszona zaprosić wszystkich do Mrągowa


krzysfiol

Jak zakończy się tegoroczny zlot?  

53 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, Man_iac napisał:

Btw. Ostatnio ktoś wzywał FYM-a nawet używając do tego słowa Jagiellonia i nic. Czy biorąc pod uwagę okoliczności przed złotem wystąpił tam jakiś klasyczny wpierdol na zlocie, że gość tak całkiem zamilkł? 

Nie sądzę, żeby ktokolwiek chciał próbować, a tym bardziej było ciężko, bo FYM-a na zlocie nie było.

Odnośnik do komentarza
9 minut temu, lad napisał:

Nie no, nie ma czegoś takiego jak wypalanie tłuszczu od temperatury. Od upału z potem wyłażą minerały, składniki odżywcze, woda itd. stąd częste spadki (a właściwie to wahania, bo po paru dniach wraca to do normy) wagi przy wysokich temperaturach. M.in. dlatego pięściarze robią przed ważeniem sauny jak potrzebują zbić wagę do walki.

 

No ale ajer napisał, że praca fizyczna, jakby siedział na tyłku to rzeczywiście jak w saunie :D 

Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, Misiek napisał:

@me_who wolał piątek o 7 rano, obrady sztabu kryzysowego, kryptonim: portfel na dnie torby

chyba o 5:30

 

2 godziny temu, Brudinho napisał:

@Misiek @me_who hehehehehehehehehe :roll:

 

Żona mojego brata na olx sprzeda dosłownie wszystko, ja nie moge tam sprzedac dosłownie nic.

Co prawda dzisiaj może uda mi się opchnąć Nokie Lumie 635 za 80 zł....ale mam ramy https://www.morele.net/pamiec-kingston-2x4gb-1333mhz-ddr3-non-ecc-cl9-dimm-kvr1333d3n9k2-8g-288734/ na sprzedaż za 120 zł i nie mogę się tego pozbyć, za to są ludzie którzy proponują 70-80 zł z kurwa adnotacjami "70 zł z odbiorem osobistym" albo "80 zł i zabieram od ręki" :roll: 

sprzedawaj póki to coś warte

 

24 minuty temu, Man_iac napisał:

Btw. Ostatnio ktoś wzywał FYM-a nawet używając do tego słowa Jagiellonia i nic. Czy biorąc pod uwagę okoliczności przed złotem wystąpił tam jakiś klasyczny wpierdol na zlocie, że gość tak całkiem zamilkł? 

 

normalnie literówka, powinno być Yakiellonia i by przyszedł :iksde:

Odnośnik do komentarza
  • lad zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...