Skocz do zawartości

Marynia zapomina wpłacić 543 złotych ośrodkowi na Zlot CeeManiaków i jest zmuszona zaprosić wszystkich do Mrągowa


krzysfiol

Jak zakończy się tegoroczny zlot?  

53 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

BTW, właśnie się zorientowałem, że mam zjebaną metodologię rankingu :iksde:  Ale inaczej się nie da bez ręcznej roboty, więc tylko mały disclaimer - w rankingu wzięły udział tylko osoby z top 20 reputacji ;)  Co szczerze powiedziawszy ma sens na swój sposób :-k  więc nie jest to jakiś straszny fakap. Ale z ciekawości sprawdziłem Seja, ma wynik <1.

 

CZAS NA PODIUM!

 

Miejsce 3 należy do najzabawniejszego programisty wśród forumowiczów - @Feno.... @Hidalgoo!

1,41 plusa na posta

3 781 plusów na 2 683 postów

  • Lubię! 4
Odnośnik do komentarza
4 minuty temu, Reaper napisał:

BTW, właśnie się zorientowałem, że mam zjebaną metodologię rankingu :iksde:  Ale inaczej się nie da bez ręcznej roboty, więc tylko mały disclaimer - w rankingu wzięły udział tylko osoby z top 20 reputacji ;)  Co szczerze powiedziawszy ma sens na swój sposób :-k  więc nie jest to jakiś straszny fakap. Ale z ciekawości sprawdziłem Seja, ma wynik <1.

 

CZAS NA PODIUM!

 

  • Lubię! 2
  • Haha 3
Odnośnik do komentarza

Miejsce 1 to człowiek, który kompletnie zdeklasował konkurencję, a 2018 to zdecydowanie jego rok - za chwilę narodziny córki, zmiana pracy oraz wygrana w tym rankingu...

 

:hura: :hura: :hura: :hura: :hura: :hura: :hura: :hura: :hura: :hura: :hura: :hura: 

@Hajd!

:hura: :hura: :hura: :hura: :hura: :hura: :hura: :hura: :hura: :hura: :hura: :hura: 

5,25 (!!!) plusa na posta

4 476 plusów na 852 posty (!!!)

  • Lubię! 5
  • Uwielbiam 1
Odnośnik do komentarza
  • lad zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...