Skocz do zawartości

Marynia zapomina wpłacić 543 złotych ośrodkowi na Zlot CeeManiaków i jest zmuszona zaprosić wszystkich do Mrągowa


krzysfiol

Jak zakończy się tegoroczny zlot?  

53 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

6 minut temu, Gabe napisał:

Możesz chyba odstąpić od umowy kupna przez internet bez podania przyczyny w ciągu 14 dni. Ale nie wiem, czy przed wysyłką mogłeś się rozmyślić, czy musisz zobaczyć towar i uznać, że ci się nie podoba :-k 

Ale ja w sumie nadal chcę te ślimaki, a babka nie chce ode mnie tej absurdalnej kasy za wysyłkę tylko:

1) rzadko odpisuje

2) nie ogarnia, że jak wybiorę odbiór osobisty gdzie mam do zapłacenia tylko te 20 zł za ślimaki, to i tak jakoś muszę jej dosłać pozostałe 8,6 za paczkomat, więc musi mi podać numer konta.

3) biorąc pod uwagę jej tempo wolę jej nie popędzać, bo jeszcze wyśle to w piątek i ślimaki przeleżą weekend na magazynie i kasa w plecy

Odnośnik do komentarza
23 minuty temu, Seju napisał:

@Reaper, mozesz zrobic ranking uzytkownikow z najwieksza srednia punktow na post? Ranking z kurwami byl ciekawszy, ale ten tez jest interesujacy, a na forum jest chyba tylko wskaznik ilosciowy. 

Nie zaglądałem jeszcze do adminki tak dokładnie, a chętnie bym się dobrał do bazy forumka i jakąś SQL-ką zakurwił, a później robił tabele przestawne jak pojebany :crazy: 

 

A tak serio to nie umiem jeszcze w SQL-a, więc pewnie @Gabe musiałby mi to zrobić :iksde: 

 

Co do tatuaży, to ja zawsze chciałem mieć, ale nie mogłem wymyślić żadnego wzoru. Jakoś tak robić jakiś wzór z katalogu, który dla mnie personalnie nie ma znaczenia, nie pasowało mi za bardzo. No i dodatkowo kupę kasy to kosztuje, a zawsze były ważniejsze wydatki. Teraz doszedłem do wniosku, że jestem już na to za stary i jakbym teraz robił, to takie gówniarskie by mi się wydawało :-k Mówię to oczywiście w kontekście siebie i tego jak ja bym się z tym czuł, nie mam nic do ludzi robiących sobie tatuaże w moim wieku, czy też dużo starszych czyt. po 30-tce ;) 

Odnośnik do komentarza
21 minut temu, Gabe napisał:

No ale chodzi mi o to, że zamiast walczyć z wysyłką anulować tę transakcję i kupić u niej ponownie, tylko z normalnymi kosztami wysyłki.

No, ale ona w sumie nic z tą aukcją nie zrobiła i dalej sobie wisi :keke:  Może nie ogarnąć tej opcji.

Odnośnik do komentarza
43 minuty temu, Dudek napisał:

Ale ja w sumie nadal chcę te ślimaki, a babka nie chce ode mnie tej absurdalnej kasy za wysyłkę tylko:

1) rzadko odpisuje

2) nie ogarnia, że jak wybiorę odbiór osobisty gdzie mam do zapłacenia tylko te 20 zł za ślimaki, to i tak jakoś muszę jej dosłać pozostałe 8,6 za paczkomat, więc musi mi podać numer konta.

3) biorąc pod uwagę jej tempo wolę jej nie popędzać, bo jeszcze wyśle to w piątek i ślimaki przeleżą weekend na magazynie i kasa w plecy

Cała historia w zasadzie ma mocno... ślimacze tempo :-k

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
20 minut temu, Reaper napisał:

Co do tatuaży, to ja zawsze chciałem mieć, ale nie mogłem wymyślić żadnego wzoru. Jakoś tak robić jakiś wzór z katalogu, który dla mnie personalnie nie ma znaczenia, nie pasowało mi za bardzo. No i dodatkowo kupę kasy to kosztuje, a zawsze były ważniejsze wydatki. Teraz doszedłem do wniosku, że jestem już na to za stary i jakbym teraz robił, to takie gówniarskie by mi się wydawało :-k Mówię to oczywiście w kontekście siebie i tego jak ja bym się z tym czuł, nie mam nic do ludzi robiących sobie tatuaże w moim wieku, czy też dużo starszych czyt. po 30-tce ;) 

Miałem całkiem podobnie z wymyślaniem wzoru, dlatego na razie wciąż nie mam, ale co do wieku to bez jaj. 30 lat to nie 70, żeby "dziadzieć" w tym wieku. 

Odnośnik do komentarza

@Seju właściwie to taki ranking to będzie dość prosty, bo to wystarczy liczbę plusów podzielić przez liczbę postów (wtedy nie uwzględniamy oczywiście minusów, jakie ta osoba dostała).

2 minuty temu, Man_iac napisał:

Miałem całkiem podobnie z wymyślaniem wzoru, dlatego na razie wciąż nie mam, ale co do wieku to bez jaj. 30 lat to nie 70, żeby "dziadzieć" w tym wieku. 

Nie chodzi o dziadzienie, po prostu patrząc na moje obecne życie, które raczej oscyluje wokół praca/dom/rodzina, dziaranie się odczułbym osobiście jak kryzys wieku średniego. Ale znów podkreślam, mówię o sobie ;) 

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Ja po prostu uważam, że to świetny wiek na realizację marzeń z lat wcześniejszych, które się z różnych powodów odwlekało. Większość w tym wieku ma już życie ułożone w sensie materialnym (mam na myśli mieszkanie, samochód, budżet wyższy niż w czasie studiów), a związanego z wiekiem ubytku energii nie ma. Ja na przykład w ten sposób odwlekałem przez wiele lat ze względu i na czas i finansowych prawko na motocykl, czy naukę windsurfingu. W tym roku się udało, mimo że ani w MotoGP już nie wystartuję, ani kariery w windsurfingu nie zrobię, to pływa się wciąż fajnie. I myślę, że z tatuażem jest całkiem podobnie, tylko ten wzór muszę wreszcie wymyślić. Ja chciałbym coś związanego z córkami, z drugiej strony nie same imiona, bo to strasznie oklepane i nie jakiś portret, bo to jednak zwykle wygląda źle. 

Odnośnik do komentarza
  • lad zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...