Skocz do zawartości

Marynia wybiera nowego selekcjonera spośród 542 reprezentantów Polskiej Myśli Szkoleniowej


lad

Kto na selekcjonera?  

52 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

6 minut temu, Kowalinho napisał:

Znowu masz chrzciny? :D

ostatnio miałem kawalerski

 

ale o chrzciny czas się upomnieć! dzięki za wskazówkę

 

4 minuty temu, Man_iac napisał:

ale w drugą stronę, niż do Krakowa

cos ściemniasz albo mi nakłamali, że jak zjadę tym zjazdem na wysokości tego bajora i wylatuję przy Jubilacie to jadę przez Tyniec :D

Odnośnik do komentarza
4 minuty temu, klinsmann napisał:

cos ściemniasz albo mi nakłamali, że jak zjadę tym zjazdem na wysokości tego bajora i wylatuję przy Jubilacie to jadę przez Tyniec :D

Mocne uproszczenie :) Zjazd na wysokości bajora nie jest przez Tyniec, ale jest kolejny raptem kilka kilometrów dalej i on jest przez Tyniec :) Z perspektywy jazdy A4 to w zasadzie nie ma znaczenia, bo to mniej więcej ta sama droga, ale ja mieszkam pomiędzy Tyńcem, a Krakowem :)

Odnośnik do komentarza
39 minut temu, Man_iac napisał:

Szacun za ogarnięcie tego tak szybko. Nie spodziewałem się, że można się zorganizować tak dużą grupą w takim czasie. No ale ośrodkowi się należy wpierdol w sieci i na portalach rezerwacyjnych. Niby sms był, ale jednak w dobrym tonie byłoby powiadomienie telefoniczne przed odwołaniem dużej rezerwacji i upewnienie się, że to nie żadne nieporozumienie. 

 

No ba kurwa jeszcze rozumiem jakby FYM nie zapłacił za nic i położyli na to lache....ALE mieliśmy tam domek zarezerwowany i chcieliśmy więcej przecież więc jakakolwiek logika nakazałaby kontakt z ich strony więcej niż SMS. Ja bym zjebał.

Odnośnik do komentarza

Dokładnie kurwa, to jest było nie było spore zamówienie, na te 30 osób... więc imo kontakt telefoniczny jest tu wskazany i na przykład podanie nr konta smsem właśnie czy coś... Przecież FYM tam kilkukrotnie dzwonił, coś dopytywał, a nie, że 1 telefon i chuj

Odnośnik do komentarza
7 minut temu, Misiek napisał:

Dokładnie kurwa, to jest było nie było spore zamówienie, na te 30 osób... więc imo kontakt telefoniczny jest tu wskazany i na przykład podanie nr konta smsem właśnie czy coś... Przecież FYM tam kilkukrotnie dzwonił, coś dopytywał, a nie, że 1 telefon i chuj

 

Numer konta ja już miałem wcześniej, bo oni dostali zaliczkę tą pierwszą już na samym początku zapisów.

Odnośnik do komentarza

Tak swoją drogą, to pamiętam, że jak organizowałem zlot, to też miałem tak, że od dnia rezerwacji i wpłaty zaliczki do dnia przyjazdu nie miałem chyba z ośrodkiem żadnego kontaktu ;) Nawet na kilka dni przed, czy w drodze na zlot zacząłem się spinać co by było, gdyby jednak coś pojebali ;) Więc w pełni rozumiem FYM-a.

Odnośnik do komentarza
6 minut temu, Reaper napisał:

Tak swoją drogą, to pamiętam, że jak organizowałem zlot, to też miałem tak, że od dnia rezerwacji i wpłaty zaliczki do dnia przyjazdu nie miałem chyba z ośrodkiem żadnego kontaktu ;) Nawet na kilka dni przed, czy w drodze na zlot zacząłem się spinać co by było, gdyby jednak coś pojebali ;) Więc w pełni rozumiem FYM-a.

zmien Pań te ogłoszenie na górze, 

 

XVIII Wielka Bitwa CMF! oblężenie biskupina czy cos ;)

Odnośnik do komentarza
6 minut temu, klinsmann napisał:

zmien Pań te ogłoszenie na górze, 

 

XVIII Wielka Bitwa CMF! oblężenie biskupina czy cos ;)

a proszę bardzo ;)

5 minut temu, me_who napisał:

Sądząc po nadaktywności na forum, to zaraz ci zabraknie turbokoli :) 

w szczytowych momentach miał średnią posta co 2 minuty, sprawdzałem :kekeke: 

  • Lubię! 2
  • Dzięki! 1
Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...