Skocz do zawartości

Marynia wybiera nowego selekcjonera spośród 542 reprezentantów Polskiej Myśli Szkoleniowej


lad

Kto na selekcjonera?  

52 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz to już jestem frajerem do kwadratu, mogę spokojnie oddać polski paszport, bo nie zasługuję na niego po tym co odpierdalam dzisiaj :/

 

Znalazłem na podłodze w biurze 5 funtów i... oddałem na recepcję :/ :/ :/ 

 

Szacuję, że jestem już dzisiaj jakieś 155 funtów w plecy przez bycie frajerem :/ 

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
W końcu się przełamałem i spróbowałem zagrać w Darkest Dungeon. Jeny, jaka ta gra ma przytłaczającą atmosferę. Póki co nawet nikt mi nie umarł (5 wypraw do lochów lvl 1), ale faktycznie gra jest bezlitosna i miałem przedsmak wariactwa jakie się może odstawiać. W połowie wyprawy jedna postać postradała zmysły i musiałem postanowić czy uciekać z łupami nie zaliczając lochu czy iść dali i liczyć, że wariatowi nie odjebie kompletna palma albo nie zejdzie na zawał :keke: 
Zobaczymy na jak długo mi wystarczy spokoju i czy nie rzucę Switchem w ścianę w przypływie jakiegoś ataku rejdżu :-k

Nie zauważyłem jakiegoś przygnębienia po sobie, ot stres - kolejny pasek na który trzeba uważać żeby nie poszedł za wysoko, bo bohater zacznie marudzic i m.in. zwiększać stres całej drużyny. A na początku to traciłem bohaterów jednego po drugim :)

#ZimnyskurwieljakKeithFlint
Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, me_who napisał:

W końcu się przełamałem i spróbowałem zagrać w Darkest Dungeon. Jeny, jaka ta gra ma przytłaczającą atmosferę. Póki co nawet nikt mi nie umarł (5 wypraw do lochów lvl 1), ale faktycznie gra jest bezlitosna i miałem przedsmak wariactwa jakie się może odstawiać. W połowie wyprawy jedna postać postradała zmysły i musiałem postanowić czy uciekać z łupami nie zaliczając lochu czy iść dali i liczyć, że wariatowi nie odjebie kompletna palma albo nie zejdzie na zawał :keke: 

Zobaczymy na jak długo mi wystarczy spokoju i czy nie rzucę Switchem w ścianę w przypływie jakiegoś ataku rejdżu :-k

 

CUDOWNA GRA. Gram raz na jakiś czas, inaczej by znużyła tym ciągłym doom and gloom, ale... I narrator, och narrator (cały czas przymierzam się do jego audiobooka z lovercraftem :) )

  • Lubię! 2
Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, me_who napisał:

Kupiłem w styczniu w sumie dla Zeldy i po weekendzie chciałem oddawać, bo jakoś się nie mogłem wciągnąć i konsola mi nie do końca pasowała. W końcu jednak mi się w miarę spodobało (choć Zeldy nie skończyłem), do sporego rozmiaru (w porównaniu do Vity) się przyzwyczaiłem. Później nabyłem jakoś Stardew Valley i konsolka mnie całkowicie kupiła.

Ktoś, kto wpadł na pomysł z hybrydowością jest jebanym geniuszem.

Jakie masz gry?

Odnośnik do komentarza

@lad Na kartridżach Zelde, Mario Odyssey, Mario+Rabbids Battle czy coś takiego i Xenoblade Chronicles 2. Zamówiłem tez Octopath Traveller bo demo najpierw mi się nie podobało, ale jak dali w nim wszystkie postacie to mi się spodobało :-k 

Cyfrowo mam Stardew Valley, Darkest Dungeon, Final Station i jakieś dwa czy trzy indyki.

Odnośnik do komentarza
4 godziny temu, jmk napisał:

Ja kupiłem jakiś czas temu używane PSP za 70 zł i sobie je przerobiłem samemu na piraty i jakoś mnie nie wciągnęło. Jak już o ciułaniu mowa to niestety przez braki budżetowe marzenia o wycieczce do Barcelony, zmienione na wycieczkę na Majorkę zostały zweryfikowane do 3 nocy w Kołobrzegu :kekeke: 

 

 

 

Nie chcę Ci psuć śmieszkowania, ale żebyś się nie zdziwił, jak wydasz więcej w KG niż w Barcelonie. :keke:

Odnośnik do komentarza

Może to są afrowalkirie :-k

 

Powoli kończę "Przypływy nocy: Misterny plan" z malazańskiej. Nie pamiętam czy poprzednio doszedłem do siódmej czy ósmej części, ale już się nie mogę doczekać

 

Rhulada w pełnej krasie
;)
Odnośnik do komentarza
42 minuty temu, Dudek napisał:

Może to są afrowalkirie :-k

 

Powoli kończę "Przypływy nocy: Misterny plan" z malazańskiej. Nie pamiętam czy poprzednio doszedłem do siódmej czy ósmej części, ale już się nie mogę doczekać

 

 

  Ukryj zawartość

Rhulada w pełnej krasie

;)

Rhulad Sengar? Phi...

Odnośnik do komentarza
8 godzin temu, Reaper napisał:

no mam tam kawałek obecnie ;) zaraz chyba przedzwonię do serwisu tutaj, jak zmieszczę się w 200 funtach to chyba to robię :-k 

wytłumacz :> 

 

8 godzin temu, Pulek napisał:

no właśnie, wytłumacz

@Reaper

@Pulek

no o propagacji fal radiowych mam opowiadać? na zlocie po turbo mogę opowiedzieć, ale dla Was to nudne jak flaki z olejem . jak bardzo chcecie to napiszcie... 

7 godzin temu, Man_iac napisał:

Już nie sprzedaję, zostało mi tylko wiązanie z tej branży. No ale wracając do tematu, to nie żart, tylko pragmatyczne podejście. Na imprezy z tego typu atrakcjami pruderyjni nie chodzą, więc i można się pobawić z dużo mniejsza ilością zahamowań:)

 

o co zrobiłeś z biznesem? sprzedałeś czy zamknąłeś? szkoda, ffajna opcja 

20 minut temu, Meler napisał:

Trochę desperackie pytanie, ale miał ktoś może do czynienia z REST API dla IBM Security Identity Managera, znanego jako ISIM, a wcześniej jako Tivoli Identity Manager?

tylko jako user - system not friendly

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...