Skocz do zawartości

Marynia wybiera nowego selekcjonera spośród 542 reprezentantów Polskiej Myśli Szkoleniowej


lad

Kto na selekcjonera?  

52 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Robię to pierwszy raz na forumke, no ale… zachęcam do polubienia strony, którą współtworzę. Proponuję dać nam miesiąc na próbę, żeby ocenić, czy publikowane treści podpadną do gustu, a ewentualnie później podjąć decyzję, czy zostać z nami na dłużej, czy raczej wyrzucić w krzaki.

 

Oczywiście jest w tym wszystkim nieco szaleństwa, bo dostęp do panelu mają 3 osoby o skrajnie różnych podejściach do pewnych spraw związanych z piłką, no ale może to się jakoś ze sobą wszystko nie pożre.

 

Podaj dalej - niecodziennik piłkarski

 

ps. jest gdzieś jeszcze jakieś miejsce na forum, gdzie mógłbym wskoczyć z takim tematem i nie być posądzonym o spam?

  • Lubię! 8
Odnośnik do komentarza

to prawda, już nam to ktoś podpowiedział. myślę, że jak zaczniemy zapraszać znajomych na fb to dobijemy gdzieś do 150-200 polubień, a później to już kwestia tego, czy ludzie trafią z zewnątrz. potencjał w każdym razie w ekipie jest, szczególnie z podejściem, że w sumie to pisać może u nas każdy z zewnątrz, byleby prezentował dobry poziom i miał tę iskrę :) bo tekstów - przynajmniej w teorii - podpisywać nie zamierzamy

Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, Pulek napisał:

to ja może podsumuję moją dotychczasową karierę w KTS Weszło:

 

20-27 kwietnia, rozjebanie kastingu i dostanie się do drużyny

6 maja - naderwany mięsień brzuchaty łydki podczas amatorskiego meczu mojej ekipy w lidze bemowskiej

12 maja - mój pierwszy, i ostatni występ w barwach KTS Weszło (wygrana z Kartofliskami 14:0)

13 maja - 11 czerwca to rehabilitacja po kontuzji

11 czerwca - 12 lipca w miarę regularne treningi

12 lipca - skręcony i naderwany staw skokowy, 6 tygodni chodzenia w stabilizatorze, co najmniej 2 miesiące pauzy od jakiejkolwiek aktywności fizycznej

 

dotychczas ominęły mnie sparingi, a w ciągu najbliższych 2 tygodni ominę jeszcze 4 mecze (w tym wyjazd do TEGO Grodziska Mazowieckiego i Krakowa, w którym jest zresztą jest organizowana integracja), no i oczywiście przepadnie mi oficjalny debiut, który zaplanowany jest na 1 września (start B klasy)

 

i pomyśleć, że przez 10 lat grania NIGDY mi nic nie dolegało... :sciana: 

 

Będzie dobrze.

Ja w życiu miałem tylko dwie kontuzje na boisku zerwanie więzadeł w kolanie i złamanie nogi z przemieszczeniem,  na ogólny czas pauzy 4 lat :keke: 

Odnośnik do komentarza

no ale... to jesteś Ty, sam rozumiesz

 

ja zawsze się zastanawiałem, jak dochodzi do takich kontuzji, no i właśnie na tym nieszczęsnym treningu, na 3 minut przed końcem bramkarz tak mi się kosmicznie wjebał w nogi, że stojący obok koleś rzucił coś w stylu 'dzwońcie po karetkę' :/ w sumie jak tak leżałem to najbardziej martwiłem się tym, że nie dam rady zatańczyć pierwszego tańca na weselu :D

Odnośnik do komentarza
14 minut temu, schizzm napisał:

Ten, kto wymyślił przypisy końcowe, powinien spłonąć w piekle, a razem z nim redaktorzy, którzy się na nie decydują. Jak ja nie lubię, jak jestem zmuszany do ciągłego majtania książką, żeby przeczytać przypis zamieszczony na jej końcu :/

Mi ostatnio na Kindle'u nie działały przypisy (nie przenosiły do listy przypisów linkiem), a była to książka Pratchetta, gdzie przypisy są w 90% genialne :/ Ale się naskakałem ręcznie...

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, schizzm napisał:

Ten, kto wymyślił przypisy końcowe, powinien spłonąć w piekle, a razem z nim redaktorzy, którzy się na nie decydują. Jak ja nie lubię, jak jestem zmuszany do ciągłego majtania książką, żeby przeczytać przypis zamieszczony na jej końcu :/

 

 

Nie ma takiego piekła, które by wystarczyło na tego nieznanego mi gnoja. NA DOLE!! (swoją drogą pamiętam książkę, która dzięki przypisom dolnym miała po jednym akapicie na stronie :D mediewiści są specjalistami w takim porządnym pisaniu :) )

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...