Skocz do zawartości

Marynia wybiera nowego selekcjonera spośród 542 reprezentantów Polskiej Myśli Szkoleniowej


lad

Kto na selekcjonera?  

52 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

@Brudinho mam dla Ciebie ciekawą ciekawostkę. Otóż z Krotoszyna pochodzą rodzice jednego z najbardziej cenionych w Australii generała z okresu IWŚ - Johna Monasha. On sam już sie urodził w Melbourne, ale rodzice byli Żydami z Krotoszyna. Się właśnie dowiedziałem i myśle, ze warto żebyś wiedział ;) 

  • Lubię! 2
Odnośnik do komentarza
4 minuty temu, dziki_ryj_ napisał:

Tylko tyle, że głowa słaba. Tatuaż bzykajacych  sie kolesi na klacie w piłkarskiej szatni?

Ale to chyba długopisem robione.

 

Niemniej jednak wygląda na drugiego Koseckiego. Może ten dla odmiany da się zapamiętać z pokazania np. pindola, a nie dupy.

Odnośnik do komentarza
[mention=158]Brudinho[/mention] mam dla Ciebie ciekawą ciekawostkę. Otóż z Krotoszyna pochodzą rodzice jednego z najbardziej cenionych w Australii generała z okresu IWŚ - Johna Monasha. On sam już sie urodził w Melbourne, ale rodzice byli Żydami z Krotoszyna. Się właśnie dowiedziałem i myśle, ze warto żebyś wiedział  
Dziękuję bardzo. Zaraz to zgoogluje i będę rwał dupy na to info ;)
Odnośnik do komentarza
9 godzin temu, Vami napisał:

@Reaper tego byś się nie spodziewał. Na grupie Glam Hard and Heavy, wśród zespołów raczej dalekich od Twoich klimatów, znalazły się... Marne Szanse :D

Heh, ten kawałek lajtowy, z tego co wiem to chłopaki poszli teraz w klasycznego punk rocka, z wrzaskiem i śpiewaniem o anarchii :kekeke: Ale na wideo perkusja jeszcze moja, nawet się dzisiaj zastanawiałem czy z niej korzystają :-k 

 

5 godzin temu, SZk napisał:

Najgorzej miec 0 minus - malo w populacji (w PL 6%), a tylko inni 0 minus moga byc dawcami.

No siema ;) Jak coś to mam zrobioną listę znajomych z moją grupą krwi :kekeke: 

 

@jmk pomijając wyprowadzkę, to po 2 latach regularnego oddawania krwi w Polsce strzelili mi focha, bo byłem w Tajlandii i dostałem bana na rok na oddawanie krwi :| 

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...