Skocz do zawartości

Marynia wybiera nowego selekcjonera spośród 542 reprezentantów Polskiej Myśli Szkoleniowej


lad

Kto na selekcjonera?  

52 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

3 minuty temu, me_who napisał:

Mój bramkarz z FMa (Berke Ozer), którego mi scouci gdzieś na krańcach Turcji wynaleźli, to w rzeczywistości przeszedł właśnie za 2,5M euro do Fenerbahce :matrix: 

Nieźle jak na GK rocznik 2000.

Jak to mój bramkarz z FMa o 14:00 w poniedziałek, do pracy, a nie ;)

Odnośnik do komentarza

Ja właśnie dowiedziałem się dwóch rzeczy:

 

Że istniał ktoś taki jak Roger Claessen i był bogiem w Liege, ale w wieku 41 lat zmarł, bo za bardzo lubił hehe impresski.

 

Że Lucas Hernandez to syn Jeana-Francoisa Hernandeza, którego pamiętam z Marsylii.

Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, Misiek napisał:

Jak to mój bramkarz z FMa o 14:00 w poniedziałek, do pracy, a nie ;)

No kruci, pamiętam go :)

Z resztą pierwszą jedenastkę to mam w głowie ;) Berke - Blackett, Lindsay, Soutar, da Costa - Ndombele, Ceballos, Lo Celso - Sinclair (c), Cadden - Rescaldani

Pewnie jakieś literówki w nazwiskach, ale generalnie wiem co jak i gdzie ;) 

Odnośnik do komentarza
19 minutes ago, Brudinho said:

Czyli że Hertz mnie jeszcze zerżnie za te mandaty w Armenii? Bo to oni musieli przekazać dane :keke: 

 

Możliwe. W moim przypadku (Francja) Sixt potrącił sobie z karty kilkanaście ojro na drugi dzień po zrobieniu zdjęcia :)

 

18 minutes ago, me_who said:

Mój bramkarz z FMa (Berke Ozer), którego mi scouci gdzieś na krańcach Turcji wynaleźli, to w rzeczywistości przeszedł właśnie za 2,5M euro do Fenerbahce :matrix: 

Nieźle jak na GK rocznik 2000.

 

Mam go w Atalancie :)

Odnośnik do komentarza
16 minut temu, Vami napisał:

Że Lucas Hernandez to syn Jeana-Francoisa Hernandeza, którego pamiętam z Marsylii.

 

Który w 2001 roku stwierdził, że rzuca wszystko i jedzie w Bieszczady do Tajlandii, nie zostawiwszy adresu zwrotnego.

Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, Misiek napisał:

A mi zdjęcie z fotoradaru wpadnie po tym weekendzie... kurwa najgorsze, że widziałem znak, ale się zagadałem i 186 na 50 :( cóż, życie... ciekawe czy leasing jeszcze dodatkowo skasuje za przekazanie zdjęcia :-k 

 

oj Misiek, Misiek a jedynka z przodu to gdzie się schowała :keke:

 

7 godzin temu, Gacek napisał:

Resztę tio dostanie w ramach sprzedaży wraku, co w 99% przypadków się robi przez ubezpieczyciela, stąd

nevermind :iksde:

  • Nie lubię! 1
Odnośnik do komentarza
4 godziny temu, Brudinho napisał:

 

O zaraz obejrzę. Generalnie czas zauroczenia Netflixem chyba minął. Albo po prostu mocniej się lubimy w miesiącach zimowych niż letnich :-k Tak jak kiedyś nawet w tramwaju starałem się coś oglądać tak teraz preferuje zostawić ślimaka zasypiając na szybie. 

dla wprawionego kinomana na netflixie nie ma co oglądać w zasadzie, zostają tylko jakieś niszowe popierdółki niewarte straty czasu ;)

@schizzm ja tam dawno nic nie pisałem, za duzo sie w ostatnim czasie w zyciu działa i jakoś motywacja siadła, ale jak trzeba, to moge parę propozycji rzucić, ale potrzebne jakieś sprecyzowane wymagania odbiorcy :D

Odnośnik do komentarza

W całej Polsce brakuje krwi, która jest potrzebna m.in do produkcji mojego leku, więc na razie na południu zmniejszyli wszystkim chorym na PNO dawki o 10g. U mnie by to było o 1/4. Ciekawe kiedy obejmie cała PL. :(

Odnośnik do komentarza

W moim wypadku to akurat najlepiej jak ludzie oddają osocze ;) Jest jeszcze jeden powód - otworzył się 'rynek' chiński, stąd też globalne braki osocza.

 

Cytat

Preparat otrzymuje się z puli osocza co najmniej 1000 zdrowych krwiodawców przebadanych w kierunku obecności antygenu HBs, przeciwciał anty-HIV1, anty-HIV2, anty-HCV i antygenowi kiły a także aktywności ALT i AST.

 

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...