Skocz do zawartości

Marynia wybiera nowego selekcjonera spośród 542 reprezentantów Polskiej Myśli Szkoleniowej


lad

Kto na selekcjonera?  

52 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Historii o hemoroidach, chorobach, itd? Może w Barcelonie jest inaczej. Jedynym ratunkiem przed wszechobecnym Polskim Dołem (R) jest heavy metal na maksa w słuchawkach.

 

A komunikacja miejska byłaby wygodna i zajebista gdyby w każdym pojeździe była włączona i rozkręcona mocno klimatyzacja. Niestety, dopóki tak nie będzie, samochód wygra zawsze, nawet kosztem stania w korkach.

Odnośnik do komentarza
25 minut temu, Vami napisał:

Historii o hemoroidach, chorobach, itd? Może w Barcelonie jest inaczej. Jedynym ratunkiem przed wszechobecnym Polskim Dołem (R) jest heavy metal na maksa w słuchawkach.

 

A komunikacja miejska byłaby wygodna i zajebista gdyby w każdym pojeździe była włączona i rozkręcona mocno klimatyzacja. Niestety, dopóki tak nie będzie, samochód wygra zawsze, nawet kosztem stania w korkach.

JA PIERDOLĘ KTOŚ PODMIENIŁ VAMIEGO!!!

Jeszcze kilka lat temu Prawdziwy Vami postulował likwidacje zbiorkomu, a teraz tylko klimatyzacja nie pasuje :kekeke:

  • Lubię! 1
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
10 minut temu, SZk napisał:

Jak dla mnie to jest najwiekszy rak srodowiska reportazowego. A za takie pierdy ludzie dostaja wierszowke.

Przynajmniej nie ma już na fejsie tego Karola... jak mu było? Co się spuszczali do niego młodzi yntelygenci?

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...