Skocz do zawartości

Marynia wybiera nowego selekcjonera spośród 542 reprezentantów Polskiej Myśli Szkoleniowej


lad

Kto na selekcjonera?  

52 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

13 minut temu, MitnickMike napisał:

Geolog nie jest tam potrzebny. 

 

Geolog nie, ale jestem pewny, że archeolog tak! Oburzający jest ten brak konieczności nadzoru! :) potem rosną domy z fundamentami na ceramice sznurowej...

  • Lubię! 2
Odnośnik do komentarza

Ciekawostka odnośnie wiadomości.

Tutejsze media trąbią niemiłosiernie że powodzie, demolka itp. faktycznie Hiroshima dostała w dupę, ale jej jedna część. Tak samo tajfun okazuje się, że przejdzie nad niewielkim fragmentem kraju i pieprznie w Koreę. A to wszystko jest w wiadomościach w małym pasku na dole, który przeczytać mogę po jakiś 20 próbach i tak ponad połowy się domyślając :kekeke:

A mówi się, że nasze wiadomości są dobre w kolorozywaniu ^^

Odnośnik do komentarza

Ale mnie śpiączka uderzyła w autobusie, to może być ciężki dzień jeśli się zaraz nie rozbudzę :| 

@Counter odpaliłem wczoraj tę panoramę, myślałem że zmieni się tylko menu, a tu wizualka w grze też pozmieniała się :D niewielkie zmiany, więc szybko się człowiek przyzwyczai, ale jednak brakuje mi tych strzelających dźwięków przy wyborze broni, obecnie dużo wolniej kupuję broń przez to ;) 

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...