Skocz do zawartości

Marynia wybiera nowego selekcjonera spośród 542 reprezentantów Polskiej Myśli Szkoleniowej


lad

Kto na selekcjonera?  

52 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

19 minut temu, schizzm napisał:

To dziwne? Myślałem że pracując w skyscanner to nawet na zakupy lata się samolotem ;)

Nie mamy żadnych zniżek na loty :< 

 

17 minut temu, me_who napisał:

I pewnie jeszcze obcym ludziom kupujesz bilety!

Jakim obcym! Ty i żona to prawie jak rodzina :kekeke: 

Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, jmk napisał:

Kiedyś miałem koszulkę Juve z Zidanem na plecach, ale przeszedł do Realu, więc koniec przyjaźni ;) Teraz do Juve przychodzi Ronaldo... właśnie piję kawę z kubka Juve, chyba trzeba rozbić? ;)

 

 

Kumulacja. Wszystko czego nie lubię w jednym miejscu ;) 

1 godzinę temu, Reaper napisał:

@schizzm pamiętasz jak mówiłem, że jesteś taki alternatywny? Twoja piosenka z Playlisty CMF to jedyna, której nie ma na Spotify :kekeke: Jest kilka albumów Coila, ale tego akurat nie widzę, ani samej piosenki też.

Zarzuć linkaczem do listy

Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, me_who napisał:

Tak bardzo chcę, żeby dzisiaj Urugwaj wygrał i tak mi smutno będzie jakby odpadł :(

 

No to chyba nie ma co oglądać Pan Marcin znów zawieszczył...

3 minuty temu, Reaper napisał:

Poradzisz sobie sam ze znalezieniem, wierzę w Ciebie :P

 

O pacz pisiont groszy! :roll: 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, me_who napisał:

Tak bardzo chcę, żeby dzisiaj Urugwaj wygrał i tak mi smutno będzie jakby odpadł :(

Ja tak mam z Belgią. A właściwie chcę żeby odpadła Brazylia, a właściwie to Neymar. No i Anglia żeby odpadła za karę za celową porażkę z Belgią. 

 

A Francja-Urugwaj, to gdyby nie Suarez, który jest równie żenujący w oszustwach jak Neymar to byłbym za Urugwajem. A tak to za Francją.

 

ruskich tez nie lubie, jako polak-patryjota więc chyba w każdym meczu mam druzynę, której bardzo nie lubię. Znając życie wszystkie przejda do półfinału. Czyli awansują: Urugwaj, Brazylia, Rosja, Anglia. 

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

ej, nie chciałby ktoś sobie trochę popisać o sprawach bieżących piłkarskich na jakimś fanpeju na fb? pewnie trochę więcej pl piłki niż tej zagranicznej, ale na nic się nie zamykam. może trochę z jajem, trochę ostrzej, i do tego w miarę regularnie? planuję sobie zrobić taki mały projekt, ale fajnie byłoby to robić we dwójkę - łatwiej o regularność, jakieś tam podkręcanie, te sprawy. tylko poważne oferty na pw!

Odnośnik do komentarza
14 minut temu, Pulek napisał:

ej, nie chciałby ktoś sobie trochę popisać o sprawach bieżących piłkarskich na jakimś fanpeju na fb? pewnie trochę więcej pl piłki niż tej zagranicznej, ale na nic się nie zamykam. może trochę z jajem, trochę ostrzej, i do tego w miarę regularnie? planuję sobie zrobić taki mały projekt, ale fajnie byłoby to robić we dwójkę - łatwiej o regularność, jakieś tam podkręcanie, te sprawy. tylko poważne oferty na pw!

Zagadaj z Legutem, on coś odpalił już ;) 

Odnośnik do komentarza

a ktoś do niego w końcu dostał jakiś przelew? :>

2 minuty temu, Reaper napisał:

Zagadaj z Legutem, on coś odpalił już ;) 

wiem, ale ja potrzebuję kogoś, kto sobie daje radę ze słowem pisanym, no i w sumie to jest na bieżąco z wydarzeniami piłkarskimi :) chociaż z nim dwa słowa zamienię

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...