Skocz do zawartości

541 stopni Celsjusza wprawia Marynię w mundialową gorączkę


Hawkeye

Co wydarzy się podczas Mistrzostw Świata?  

54 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, ajerkoniak napisał:

Ja to się niesamowicie cieszę, że Valencia rok w rok sprzedaje możnym przeciętniaków za super hajs (poza Cancelo wcześniej Gomes i Mathieu do Barcelony) :keke:

Cancelo w Interze grał bardzo solidnie łamane na bardzo obiecująco, na dziś bym obstawił, że za parę miesięcy pożałujesz tych słów. ;) Ten ruch (osłabienie rywala i wzmocnienie dziurawej pozycji) uważam za znakomity w wykonaniu Juventusu.

Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, ajerkoniak napisał:

26 ligowych spotkań, niecałe 1900 minut, z czego większość zagrał dopiero od grudnia

Myślę, że dwumiesięczna kontuzja od początku września miała na to wpływ :)

Później im bardzo "żarło", gdy go nie było i wrócił do składu gdy przestało "żreć", a na wiosnę jak się nauczył ligi grał bardzo, bardzo obiecująco. Pomijasz też aspekt nauki ligi włoskiej, która "trochę" różni się od hiszpańskiej. Ja się po nim spodziewałem znacznie mniej i jestem bardzo, bardzo zaskoczony że Inter w ogóle go puścił.

Odnośnik do komentarza

Mogła mieć, ale i naczytałem się sporo krytyki pod jego adresem, ciężko powiedzieć czy nauka obcej ligi w pełni ją wyjaśnia. O ile Serie A nie rozwieje tych wątpliwości bo w takiej ekipie jak Juve jeden słabszy trybik nie będzie WIELKIM stresem, tak w LM się okaże czy dobrze zrobili. IMO ruch ryzykowny, jak zagra na miarę potencjału, który ponoć ma, to kwota dobra, no i jednak Juve rzadko się myli z transferami.

Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, Gacek napisał:

Od 3-4 lat mi w tym nic nie przeszkadza, bo wyglądają sportowo zdecydowanie najlepiej. Wcześniej, na czele z pierwszym tytułem, to wyglądało identycznie jak przed 2006 rokiem.

I tak, przed 2006 rokiem też ktoś się dziwił, że można kwestionować czystość wyników Juventusu, a później było mu bardzo głupio. :)

https://www.wykop.pl/cdn/c3201142/comment_zL7CcAoZDmSwy5SZXORlJn4AZoIEivlq.gif

Odnośnik do komentarza
  • lad zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...