Skocz do zawartości

541 stopni Celsjusza wprawia Marynię w mundialową gorączkę


Hawkeye

Co wydarzy się podczas Mistrzostw Świata?  

54 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

6 minut temu, T-m napisał:

No i za inne pieniądze.

najważniejsze, że zadowolony 

 

6 minut temu, T-m napisał:

Golfa kupił ode mnie Żyłek. Ja teraz się bujam nową Octavią.

a to gagatek, co u niego? roztył się i dalej robi w Da Grasso ;) ?

 

7 minut temu, T-m napisał:

Z zachowawczości mojego ortopedy obstawiam pełne cięcie,

 

lepiej raz a porzadnie...

7 minut temu, T-m napisał:

spróbować stanąć na desce znowu.

 

warto ryzykować kolejne cięcie kolana :) ?

 

7 minut temu, T-m napisał:

mam nadzieję, że nie zjebałeś jak ja nie zakładając wiatraka podpiętego pod prąd :|

 

no to wywołałeś gruby temat... ja mam odwrotną sytuację, taki wiatrak w łazience mam... zdemontować gdyż:

1) zaburza wentylacje wymuszona dla pionu

2) zimą zajebiście piździ, bo jest turbo ciąg nawet bez włączenia pradu - w projekcie była kratka z membraną, problem mam taki, że developer nie chce pomóc, a budowa zasłania się zarobieniem podwykonawcy. w marketach budowlanych tego nie ma - ale to jest pikuś

 

7 minut temu, T-m napisał:

już mieszkasz, czy kończysz i kończysz?

 

generalnie to co mi zostało to naprawa po ekipie wentylacji w kuchni. mam dwa ciągi:

1) ponownie wentylacja mechaniczna wyciągająca powietrze z mieszkania - znowu nie mam kratki, bo głupi byłem, a ekipa nie zwróciła uwagi i teraz nie moge dokupić

 

2) smród z ciągu gdzie mam okap, wykonawca zjebał przekładkę, w sobotę siedziałem i zacząłem łatać w miarę możliwości, do zlotu planuje skończyć, czy przyniesie efekt okaże się zimą. jak to kominiarz stwierdził, latem nie ma takich różnicy ciśnień i nie powinno być problemów - i jest jak mówił. generalnie problem generują inni lokatorzy, którzy mają za duże okapy względem przekroju wentylacji... nie znam się, nie chcę tego oceniać chociaż mam swoje zdanie co do tego... 

 

mieszkam na "budowie" od października. plus taki, że łazienka skończona w momencie wjazdu, w weekend pokończyłem wszystkie gładzie, poza zabudową okapu, ale to pewnie na wiosnę dopiero jak będę miał pewność, że problem smrodu został rozwiązany. 

Reaper :lol:

 

 

o kurde nie wiedziałem, że mamy nową emotkę :hura: 

Odnośnik do komentarza

Ja się remontów nie tykam, dzisiaj wymyśliłem, że TV będę wieszał na ścianie (jeśli landlord się zgodzi) i już wiem, że poczekam aż ojciec przyjedzie za dwa tygodnie, żeby mi z tym pomógł, bo nienawidzę wiercić w ścianie ;) A jak jeszcze do tego ma dojść robota precyzyjnego wiercenia, żeby wszystkie dziurki się zgadzały, to już w ogóle odpadam :roll: Zawsze coś się spierdoli.

 

Ostatnia "większa" rzecz jaką robiłem samodzielnie, to była wymiana klamki w drzwiach łazienkowych. Oczywiście pierwsza nowa klamka okazała się niepasująca, więc jak mi już przeszła złość 2 miesiące później, to pojechałem kupować drugą klamkę, ale ta też nie pasowała, na inny sposób xD To postanowiłem wykręcić klamkę z drzwi sypialni (nieużywane), bo takie same jak w łazience, ale znów jakaś drobna różnica w otworach i ni chuja :lol: Jakoś to w końcu ogarnąłem, że działa nienajgorzej i dalej nie tykam :kekeke: 

1 minutę temu, klinsmann napisał:

@Reaper nie korzystasz już z iMessage?

Siedzę na nowym kompie, to się jeszcze nie zalogowałem, muszę ogarnąć ;) Pisz PW jak coś.

  • Lubię! 2
Odnośnik do komentarza
6 minut temu, klinsmann napisał:

lepiej raz a porzadnie...

 

warto ryzykować kolejne cięcie kolana :) ?

Się ma taką pasję i hobby... Jak rozpierdzielę je tak, że się już nie będzie dało operować, to zmienię nogę ;)

 

8 minut temu, klinsmann napisał:

no to wywołałeś gruby temat... ja mam odwrotną sytuację, taki wiatrak w łazience mam... zdemontować gdyż:

1) zaburza wentylacje wymuszona dla pionu

2) zimą zajebiście piździ, bo jest turbo ciąg nawet bez włączenia pradu - w projekcie była kratka z membraną, problem mam taki, że developer nie chce pomóc, a budowa zasłania się zarobieniem podwykonawcy. w marketach budowlanych tego nie ma - ale to jest pikuś 

Ja prdl. To taka sama cebuloza jak u nas. My mamy drugą wojnę z deweloperem o chujową robotę, którą zrobił. Po pierwszej sprawie i jego ignorancji w kwestii płacenia, która się skończyła tym, że komornik mu zajął konto tydzień przez Bożym Narodzeniem i zwolnił tuż przed sylwestrem, teraz się stawia i próbuje udowodnić, że białe jest czarne i że to nie on się podpisał pod dokumentami :keke:

 

11 minut temu, klinsmann napisał:

mieszkam na "budowie" od października. plus taki, że łazienka skończona w momencie wjazdu, w weekend pokończyłem wszystkie gładzie, poza zabudową okapu, ale to pewnie na wiosnę dopiero jak będę miał pewność, że problem smrodu został rozwiązany. 

Gładzie Ci wyjdą, jak zamontujesz dokładne światło punktowe nad nimi :keke: mi się też wydawało przez krótki czas, że są super idealne :kekeke:

 

5 minut temu, klinsmann napisał:

a to gagatek, co u niego? roztył się i dalej robi w Da Grasso ;) ?

Wszystko dobrze. Pannę ma, szczęśliwy jest, dalej chudy jak szczapa i dalej pracuje dla Da Grasso ;)

Odnośnik do komentarza
4 minuty temu, T-m napisał:

Ja prdl. To taka sama cebuloza jak u nas

moim zdaniem wystarczyło by wydłużyć komin... tak mi ktoś "mądry" podpowiedział. 

mam zainstalowany zawór zwrotny(szczelny), ten od developera miał 3 dziury fabrycznie... i to zwrotny :D

 

5 minut temu, T-m napisał:

Gładzie Ci wyjdą, jak zamontujesz dokładne światło punktowe nad nimi :keke:

tak mam w sypialni i ... spierdoliłem ;) ale to robiłem przed wprowadzeniem się, żeby mieć gdzie spać i trzymać rzeczy. teraz skończyłem salon, drobne porawki mnie czekają jeszcze w korytarzu. jak patrze pod światło to po pomalowaniu powinno być gites :) bedzie widać pewnie ubytki na suficie, ale to już po montazu ledów pod sufitem

 

6 minut temu, T-m napisał:

Wszystko dobrze.

no to klawo. przynajmniej jak go spotkam na mieście to nie będę miał problemów z rozpoznaniem

 

@Misiekjest już niemal jak Ravanelli, gdyby nie regularny kontakt to bym nie poznał ;-) 

Odnośnik do komentarza
  • lad zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...