Skocz do zawartości

541 stopni Celsjusza wprawia Marynię w mundialową gorączkę


Hawkeye

Co wydarzy się podczas Mistrzostw Świata?  

54 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem od czego zacząć po takim pytaniu :kekeke:

 

Tak w skrócie najnowsze i najważniejsze wieści to takie, że miesiąc temu przez przypadek (badali jelito, leżałem na oddziale zakaźnym, clostridium) wyszły w tomografii zmiany ogniskowe w wątrobie, śledzionie i obu nerkach. Wynik jednak był dopiero niedawno (już byłem w chacie jakiś czas), dostałem od razu skierowanie na hematologię, stamtąd na badanie PET i dwa skierowanie NFZ odrzuciło do refundacji, więc poszedłem na rezonans no i dalej jest zmiana w wątrobie i nerce. Wynik dostałem w piątek, jutro dzwonię do swojej doktor z wynikiem, ale prawdopodobnie potrzebna będzie biopsja wątroby i możliwe wycięcie tego guza w nerce. Potrzeba po prostu diagnozy czy to chłoniak czy może stany zapalne + torbiele naraz...

 

A clostridium mam dalej, ale leczę w domu, właściwie poza też, bo normalnie pracuje itp. Przeszczep kału wchodzi w grę, ale tylko w Warszawie (bo w Szczecinie amatorzy), ale najpierw tamto ważniejsze.

Odnośnik do komentarza
38 minut temu, jmk napisał:

Nie wiem od czego zacząć po takim pytaniu :kekeke:

 

Tak w skrócie najnowsze i najważniejsze wieści to takie, że miesiąc temu przez przypadek (badali jelito, leżałem na oddziale zakaźnym, clostridium) wyszły w tomografii zmiany ogniskowe w wątrobie, śledzionie i obu nerkach. Wynik jednak był dopiero niedawno (już byłem w chacie jakiś czas), dostałem od razu skierowanie na hematologię, stamtąd na badanie PET i dwa skierowanie NFZ odrzuciło do refundacji, więc poszedłem na rezonans no i dalej jest zmiana w wątrobie i nerce. Wynik dostałem w piątek, jutro dzwonię do swojej doktor z wynikiem, ale prawdopodobnie potrzebna będzie biopsja wątroby i możliwe wycięcie tego guza w nerce. Potrzeba po prostu diagnozy czy to chłoniak czy może stany zapalne + torbiele naraz...

 

A clostridium mam dalej, ale leczę w domu, właściwie poza też, bo normalnie pracuje itp. Przeszczep kału wchodzi w grę, ale tylko w Warszawie (bo w Szczecinie amatorzy), ale najpierw tamto ważniejsze.

 

grubo... trzymaj się

Odnośnik do komentarza
10 minut temu, Misiek napisał:

smutłem, wydałem już 4139 zł na próbę naprawy jebanej usterki w aucie i nic... A ja chcę to tylko zrobić i sprzedać. Bo już tym autem nawet nie jeżdżę... 

Znam ten ból ziomek. Peugeot pozdrawia :D

Odnośnik do komentarza
7 minut temu, Seju napisał:

Pragne sie pochwalic, ze wczoraj - piewszego lipca - na swiat przyszla moja corka - Antoska :)

Ojezu, jakie przezycie. Polecam!

Zajebiście! Wielkie graty! Znam to uczucie już :keke: Trzymajcie się zdrowo i ciepło.

Odnośnik do komentarza
  • lad zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...